Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • niklebi

    senior tag

    válasz DigitXT #40581 üzenetére

    Bocsi de meló van :W Én sem vettem meg mert nem is akartam. úgy voltam vele megoldom 2 csatival meg egy darab csővel. Szerintem az eredmény ugyan az. Nálam a fő probléma, hogy benne van a rendszerben a régi tartály is. Gondoltam jól fog kinézni de abban marad a legtöbb levegő, + még a ház aljába is tettem 2 db. Phobya 240-es radiátort és azokat sem tudom rendesen kimozgatni, mert mindig visszaközlekedik a levegő. Ahogy írtam olyan 8 óra alatt sikerült befejeznem, de valahol még van benn levegő és nem megy olyan helyre ahol távozhatna. A Koolance tartály meg teljesen tele van így kinyitni sem tudom mert megint eláztat mindent. Ráadásul az egyik alsó radiátor fordítva került a helyére, mert elsőre úgy tünt jónak. Persze mire elkészült már tudtam,hogy nem jó mert nem férek a levegőtlenító csavarhoz. A bekötésem meg ilyen---> 1 szivattyú ---> radiátorok---> bemenet a 2-es szivattyú visszamenő ágán. 2-es szivattyú---> blokkok--->bemenet az 1-es szivattyú bemeneti ágán. Semmi gondom nem lenne ha a régi tartályt tudnám menetközben légteleníteni. Holnap csinálok az egészről képeket.

    Laraxior: ha érdekel van egy Koolance blokkom mindenféle felfogatóval. Az aranyozott változat, a számát most nem tudom, talán a 330-as. Ha volt ilyen. Este 10 után leszek otthon most meló van.

Aktív témák