Hirdetés

2015. március 27., péntek

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Vírus a gépben! (kiemelt téma)

(#2201) Soma01 válasza jel1 (#2200) üzenetére

Soma01
(PH! addikt)

Csökkentett módban sem?

(#2202) computergeek

computergeek
(újonc)

Sziasztok!

A következő a problémám:az egyik blogon belül, amikor a jelszót kell beírni, megjelenik egy about: blank nevű reklámoldal (ami sztem reklámvírus). Próbáltam kiírtani Spybot-al, de visszaírta magát. (előtte le kellett szedni a UPC-s offline-online vírusfigyelőt). Megnéztem a Google Chromeba is, semmi..
Visszatelepült a UPC-s rendszer, tehát ezek után már csak online progival. (Microsoft Safety Scanner) próbálkoztam. Lefutattam és semmi...
Kérdés: hogyan tudom leszedni úgy, hogy a UPC-s vírusfigyelő rajta maradjon, de másik progit tudjak rajta futttatni (Megjegyzés: számomra érdekes, hogy a UPC-s alkalmazás nem reagált erre...)

elképzelhető hogy ez egy agresszív reklámvírus???

Segítsetek S.O.S!

Köszi előre is! :)

(#2203) Soma01 válasza computergeek (#2202) üzenetére

Soma01
(PH! addikt)

Kicsit olvass vissza, milyen eltávolító progikat ajánlanak...

(#2204) computergeek válasza Soma01 (#2203) üzenetére

computergeek
(újonc)

Szia Soma01!

Már átböngésztem előző pár oldalt, amelyek közt találtam jó progikat, és én is összevadásztam már párat.
A kérdés csak az, hogy ha telepítem, akkor mennyire fogja a UPC-s vírusirtót zavarni.( Köztudottt, hogy két vírusirtó nem futhat egy gépen, mert abból csak a baj van.)

Esetleg van-e más módja (pl. belemenni a win32-be), hogy eltávolítsam?
(Nem volt még ilyen vírusom, nem is tudom mit kezdjek vele)

„A számítógép nem kívánságaid, hanem utasításaid szerint működik!”

[ Szerkesztve ]

(#2205) Soma01 válasza computergeek (#2204) üzenetére

Soma01
(PH! addikt)

Jó kérdés! A UPC-s ha már ezt is beengedte, akkor ennyit is ér. Vagy "az ellen nem vééd"?
Eltávolíthatod addig a UPC programját, aztán meg visszarakhatod. De ha ki lehet kapcsolni, az is elég amíg átnézed egy másikkal.
De a UPC-s az inkább vírus irtó, ez meg malware vagy adware vagy mi a szösz.

(#2206) computergeek válasza Soma01 (#2205) üzenetére

computergeek
(újonc)

Akkor azt hiszem ez lesz a jó megoldás. Az azért nekem is furcsa, hogy a UPC-s offline-online védelem ezt nem észleli. Adware progikat szedtem le, remélem valamelyik jó lesz.

Köszi a tanácsot! :)

[ Szerkesztve ]

(#2207) jel1 válasza kispx (#2199) üzenetére

jel1
(tag)

csökkentett módban sem

nem segített sajna a kaspersky sem :(
akkor újratelepítés... :)

[ Szerkesztve ]

(#2208) zolisx4

zolisx4
(őstag)
LOGOUT blog

Sziasztok
Elég nagy gondom lett csak nem tudom honnan jött ez a vírus gyakorlatilag az összes adatomat fényképeimet titkosította ,a fényképeket valami airodqm re változtatta nem lehet megnyitni .
Megtaláltam a gépen azt ,750 dollárt kéne fizetni ha jól olvasom.

Mit tudok kezdeni hogy a fényképeim és az adataim megmaradjanak??

http://terkeph.hangya.net/#47.720820319682865+19.54214572906494+15+p

(#2209) trebrona válasza zolisx4 (#2208) üzenetére

trebrona
(fanatikus tag)

Magyarországra is megérkezett a CTB-Locker

" Ebben csak a rendszeres mentés segít, mert a helyreállítás enélkül gyakorlatilag lehetetlen."

[ Szerkesztve ]

egyenlőre ’egyenlő részekre’, ’egyenlőségjelre’ --> egyelőre ’jelenleg, még egy ideig’ – „Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.”

(#2210) kispx válasza zolisx4 (#2208) üzenetére

kispx
(PH! addikt)

CTB-Locker
Röviden: a fizetésen kívül semmit sem lehet tenni, ha nincs biztonsági másolat az adatokról.

(#2211) zolisx4

zolisx4
(őstag)
LOGOUT blog

Gyakorlatilag nem lehet tenni semmit ,nem értem nincs ellenszere ,és ha egy hivatal fertőződik meg akkor az összes mondjuk könyvelés kuka ha nem napi mentés van ???

(#2212) Soma01 válasza zolisx4 (#2211) üzenetére

Soma01
(PH! addikt)

Csak a védekezés és a megelőzés az ellenszer, no meg a biztonsági mentés. Ha már megfertőződtél, akkor annyi. Ha van biztonsági mentésed más külső tárolón, akkor ok. Esetleg ha nem törölte még a rendszer visszaállítási lehetőségeidet (mentéseidet) , akkor is van esélyed.

(#2213) Sanyi19 válasza zolisx4 (#2211) üzenetére

Sanyi19
(senior tag)
LOGOUT blog

Nagyon várom már én is a megoldást rá. Most a PandaRamsonwareDecrypt programmal próbálkozunk, mert van pár olyan fájl amiből megvan az eredeti és a vírus által kódolt verzió, ezzel szeretnénk kinyerni a kulcsot.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#2214) zolisx4 válasza Sanyi19 (#2213) üzenetére

zolisx4
(őstag)
LOGOUT blog

Én igazából nem csinálok semmit vele,nem tudok semmit tenni,egyenlőre tettem bele egy új hdd a vírusosat ,kódoltat elraktam ,lehet később lesz megoldás a problémára .
Kísérletezni nem akarok ,mert lehet tönkre teszem az adatokat ,így még van kicsi esély a megoldásra .

(#2215) Agostino válasza zolisx4 (#2214) üzenetére

Agostino
(őstag)
LOGOUT blog

csak puszta kíváncsiságból és hogy mások is tanulhassanak. persze ha nem akarod megosztani, ne tedd: honnan, milyen formában érkezhetett? van tipped? nyilván azért kérdem, hogy lássuk, mire figyeljünk. egyébként igen, biztos forrásból mondhatom: egyes hivatalok beszopták, és über nagy gáz van. pár nap és lejönnek a cikkek is szerintem, bár ki tudja, lehet nem derül ki. az érintett infósok frászban vannak mert bizony sok helyen nincsen offline mentés...

Citroën - Créative Technologie!

(#2216) zolisx4 válasza Agostino (#2215) üzenetére

zolisx4
(őstag)
LOGOUT blog

Levél ként érkezett ,egy nyomtatványt vártam egy könyvelő irodából ,meg is érkezett, jött egy PDF és egy zip is volt mellette azt nem tudtam hogy mi az ,megnyitottam azt is ,igazából nem történt semmi valami zagyvaság volt benne ,nem is foglalkoztam a dologgal csak mikor azt vettem észre hogy nem tudom megnyitni a képeimet .
Később kiderült a könyvelő iroda gépei is fertőzöttek voltak honnan szedték össze nem tudom .
Náluk nem volt gond mert heti mentést csinálnak ,1 heti munkájuk veszett oda .
Igen ott ahol nincs napi mentés ,az elég gáz lehet ,vagy ha nincs is mentés mint nekem ,.
Ghost programok vannak jók amik ingyenesek ,érdemes használni egy ilyet ha nincs napi mentés legalább hetenként ,mármint az infósoknak ajánlják ,azt hogy jó -e vagy sem azt nem tusom .

[ Szerkesztve ]

(#2217) Sanyi19 válasza zolisx4 (#2216) üzenetére

Sanyi19
(senior tag)
LOGOUT blog

Makrósok ezek ha jól tudom.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#2218) Sanyi19

Sanyi19
(senior tag)
LOGOUT blog

Mostanában küldik e-mail címre a jó kis vírusokat:

Keli Heusley - Brühler Str. 99-101 50389 Wesseling
Csatolmányok
Mind letöltése
brhler_str_99-101_50389_wesseling.cab18.9 KB
Brühler Str. 99-101 50389 Wesseling
GERMANY
+49 (2236) 945 90
Wesseling
+49 (2230) 075 18

Win32:Crypt-RSD[Trj]

Shaquana Biesinger - museum quality art restoration
Csatolmányok
Mind letöltése
....(e-mail címem).zip37.3 KB
Hello,

=====================
Museum Quality Art Restoration
Halifax, NS B3H 2N3

CANADA
902-269-9026

Win32:Malware-gen

(#2219) zolisx4 válasza Sanyi19 (#2217) üzenetére

zolisx4
(őstag)
LOGOUT blog

Azt hogy milyenek azt én nem tudom , ez meghaladja a képességeimet .Nekem a Microsoft Security Essentials víruskeresőm van és csak ez van semmi más ,.

Nekem ilyenek nem szoktak jönni ,ez nagyban függ az internetezési szokástól is ,gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#2220) Sanyi19 válasza zolisx4 (#2219) üzenetére

Sanyi19
(senior tag)
LOGOUT blog

Ajánlom a MalwareBytes-ot mellé, vagy Avast/Avira-val. Legjobb.

Szerkesztve: Eddig sosem kaptam ilyeneket amihez volt csatolva egy vírus, nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#2221) zolisx4 válasza Sanyi19 (#2220) üzenetére

zolisx4
(őstag)
LOGOUT blog

Miért te direkt gyűjtöd a vírusokat :DDD .
Én azt sem tudtam hogy van ilyen ,lekódolja a képeimet ,mappáim, tartalmát nem tudom megnézni .
Én simán megnyitottam eddig mindent amit kaptam hátha valami van benne,ami érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#2222) Soma01 válasza Sanyi19 (#2218) üzenetére

Soma01
(PH! addikt)

Gondolom ez Outlook-ra vonatkozik, hogy a makró elintéz mindent. Ha egy webes levelező felületen megnézed a csatolmányt (esetleg letöltöd), akkor ott nem lesz semmi baj szerintem. Mitől indulna el?

(#2223) Sanyi19 válasza zolisx4 (#2221) üzenetére

Sanyi19
(senior tag)
LOGOUT blog

Hát persze, sose lehet tudni mikor jön jól. :D Mindenki gyűjt valamit, én a vírusokat. :D

A viccet félretéve nem sikerült eddig visszakódolni a fájlokat sajnos. :/

Soma01: Tudtommal, hogyha egy word dokumentum akkor office-al is tud futni a makró ha engedélyezve van.

(#2224) Soma01 válasza Sanyi19 (#2223) üzenetére

Soma01
(PH! addikt)

Azóta olvastam, hogy van cab, scr meg docx kiterjesztés is. Szóval ha valaki elindítja, megnyitja a doksit, akkor szerintem annyi. Pláne ha engedélyezi a makrók futtatását.

[ Szerkesztve ]

(#2225) Sanyi19

Sanyi19
(senior tag)
LOGOUT blog

Na már megint itt vagyok. Egyik számítógépünket megfertőzte a JS/Kryptik.L trójai. Kárt igazából nem tud csinálni, mert az eset nod megfogja. De minden firefox megnyitáskor előugrik, hogy blokkolta a vírust... Hogy tudom ezt kiírtani?
Malwarebytes,SpywareTerminator, Emsisoft sem szünteti meg. Ezt a 3-at próbáltam + a nod-ot.
Az egyetlen program ami "megtalálja" az a SpyHunter de fizetős...

(#2226) computergeek

computergeek
(újonc)

Sziasztok!

Jóllehet ami ide írok nem ebbe a témakörbe tartozik, mégis ha valaki tud segítsen. Privátba is írhat.

Van egy blog, amibe szeretnék a word online-ról feltölteni adatokat, de nem találtam meg, hogy a word megosztási hivatkozását a blogban hová másoljam.

Valaki ha tud segítsen nekem légyszi!!!!!

(#2227) kispx válasza computergeek (#2226) üzenetére

kispx
(PH! addikt)

Szia,
a vírus a gépben című topikban nagyon kevés eséllyel fognak tudni, segíteni a word online és egy ismeretlen blog kérdéskörében, mivel akik ezt nézik nem ebben jártasak.

A kérdésedet a leginkább a témában-illő topikban tedd fel.
Ha nem találsz ilyet, (blogos topikot én sem találtam) akkor az azonnali kérdések órája topikban is próbálkozhatsz.

Kérdésednél törekedj arra, hogy a legtöbb információt elmondj a problémáról. Jelen esetben, pl melyik blogba szeretnéd feltölteni. Ez sokat segíthet, és Te is hamarabb kapsz megoldást a problémára.

(#2228) computergeek válasza kispx (#2227) üzenetére

computergeek
(újonc)

Köszi a tippet!

Akkor az ajánlott fórumra írok.

:C

(#2229) adika4444 válasza Sanyi19 (#2225) üzenetére

adika4444
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Azt megmondják ezek a csodák, hogy hol a file?
MErt akkor unlocker vagy csökkentett mód, és delete!

Üdv, adika4444 - Az ígéret szépszó, ha nem ígérsz semmit úgy biztosan jó!

(#2230) Jarod1

Jarod1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

nem régen olvastam hogy a hard drive firmwire be integrálták, van valami víruskereső ami ezt fel tudja deríteni?

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#2231) kispx válasza Jarod1 (#2230) üzenetére

kispx
(PH! addikt)

Nincs.

Csak ennyi:
"Minimális esély azért van az észlelésre, a vizsgálatok szerint ugyanis a kémkedésre programozott merevlemez-firmware-eket úgy programozzák, hogy később ne lehessen újabb verziójúra cserélni őket. Tehát egy árulkodó jel lehet, ha az adattároló gyártójától le lehet tölteni frissítést, de az valamiért mégsem települ. A merevlemezek vezérlését azonban elég ritkán szokták frissíteni a gyártók, így sok eszközt eleve a legfrissebb firmware-rel vesznek meg, azokat pedig amúgy sincs mire frissíteni – magyarázta a Kürt szakértője."
link

[ Szerkesztve ]

(#2232) Cheesy válasza zolisx4 (#2221) üzenetére

Cheesy
(senior tag)

Van itt két hasznos link a CTB-Locker témához:
Heimdal Security - All You Need to Know About CTB Locker, the Latest Ransomware Generation Érthetően leírja mi ez, hogy működik.
Onion Ransomware News: Improved Version of CTB-Locker Emerges egy kis plusz tudásanyag erről a ransomware féregről. A leírás alapján a Kaspersky IS (AV is) System Watch modulja automatikusan másolatot készít minden titkosító művelettel érintett fájlról, így talán visszahozható. KIS2015-t használok, de szerencsére nem kellett még ezt használnom, nem is szívesen próbálám ki :)

+1
CryptoPrevent - Állítólag rendszerszinten akadályozza meg az engedély nélküli titkosítást (külső adatbázis alapján működik, ezért mindig frissíteni kell (magyarán mindig a támadók után járnak csak)

Nokia Lumia 930 user || Minden eladó :) - http://bit.ly/15L5QeF - www.vakbelmutet.hu

(#2233) zolisx4 válasza Cheesy (#2232) üzenetére

zolisx4
(őstag)
LOGOUT blog

Köszi
Átolvasom miket írnak ,érdekes ,az első link az a router belépés felületét hozza fel valamiért .

(#2234) Cheesy válasza zolisx4 (#2233) üzenetére

Cheesy
(senior tag)

Valamiért user/pass ablakot dob fel, de nem kell megijedni, be kell zárni. Szerintem az oldal admin felületére való belépés.

Nokia Lumia 930 user || Minden eladó :) - http://bit.ly/15L5QeF - www.vakbelmutet.hu

(#2235) zolisx4 válasza Cheesy (#2234) üzenetére

zolisx4
(őstag)
LOGOUT blog

Igen később rájöttem hogy nem a router,ja simán bezárom ás oké minden ,tanulmányozom de elég hiányos az angol tudásom igy sokáig tart értelmezni .
De szerintem ez meg oldhatatlannak tűnik ez a probléma ,de meglátjuk.

(#2236) Garada

Garada
(őstag)
LOGOUT blog

Üdv, a gondom a következő:
A proxyszerverhez való kapcsolódás sikertelen gondom jött elő az összes böngèszőben.Amit a chrome felajánlj ilyenkor megoldásnak hiába veszem ki a pipát nem menti el. Mit tegyek most?

A térerő olyan, ahogy a mesék kezdődnek: egyszer volt, hol nem volt.

(#2237) ledgeri

ledgeri
(PH! addikt)

Üdv!

Ha vírisfertőzés miatt behal egy oprendszer akkor elég biztonság csak a particiótörléses, optikaimeghajtós újratelepítés, vagy jobb lenne egy particiótörléses, tesztrendszeren full formázós (vagy hds felülírós), majd 0-ról induló telepítés ?
(kieg: egy tároló-meghajó, semmi fel-le csatolós cucc, max internet)

Más az eredmény ha SSD, HDD?

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#2238) Jarod1 válasza ledgeri (#2237) üzenetére

Jarod1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

újratelepítés formázással.

(#2239) ledgeri válasza Jarod1 (#2238) üzenetére

ledgeri
(PH! addikt)

:R

:s
Mindezt azért, mert az OS-ek olvasgatnak a nem használt területről, vagy az a "vírusszint" ami már az OS-t is elrontja, az "tudhatja magát visszaaktiválni"?

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#2240) kispx válasza ledgeri (#2239) üzenetére

kispx
(PH! addikt)

Olvasni olvashat bárhonnan, csak ne futtassa. Elég lett volna csak simán újrarakni a gépet gyorsformázással. Nem kellett volna a teljes formázást választani.

[ Szerkesztve ]

(#2241) ledgeri válasza kispx (#2240) üzenetére

ledgeri
(PH! addikt)

Nem csináltam semmit információszerzésen kívül :B

(#2242) aelod

aelod
(senior tag)

Sziasztok!

Valahogy benyaltam egy vírust(?) vagy kéretlen alkalmazást nem tudom. Sehogy sem sikerül kiirtanom. Ez így néz ki.

Valami kereső lehet vagy én nem tudom de roppant mód idegesít. Próbáltam a Chrome beállításait alapra tenni. Nem tűnt el. Malwerbytes nem talált semmit. Mi lehet ez a tblsearch.com? És hogy tudom leszedni?

"Aki magyarnak hitvány, az embernek alkalmatlan." -=Powered by Galaxy Ace 4=-

(#2243) Jarod1 válasza aelod (#2242) üzenetére

Jarod1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

programok telepítése opcióban nézd meg a mostanában telepíített cuccokat vagy ismeretlen progikat, task managerben is kilőheted..

(#2244) aelod válasza Jarod1 (#2243) üzenetére

aelod
(senior tag)

Valószínű, hogy a chrome-ba települt vmi bővítmény illetve a google fiókomba ha bejelentkezek a chrome-ba akkor elő is jön...

"Aki magyarnak hitvány, az embernek alkalmatlan." -=Powered by Galaxy Ace 4=-

(#2245) demars

demars
(senior tag)

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem! Valami van a gépemmel ( win7 pro 64bit, hp elitebook 8460p)... Elég sokat böngészem az avx forum oldalt, ha belépek (megnyitom) folyamatosan bejönnek reklám oldalak ( tanks of world, good game empire, más marhaságok) már annyira jutott ez a dolog, hogy kb 10 percig mást nem csinálok, mint folyamatosan a vissza gombot nyomogatom de nem hagyja abba...
Lefuttattam az Malwarebytes Anti-Malware ingyenes verzióját talált is sok "PUP" jelölésű fájlt, amit karanténba tett, utána jó is volt, belépéskor semmi más oldal nem töltődött be, de most ismét megnyitottam az avx-et és most is ugyan azt csinálja... Van vírusírtóm (Avast Pro, 2015-ös licensz megvéve január óta)...
Roppant bosszantó ez a dolog!
Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet eltüntetni ezeket a betöltődő reklám oldalakat? (Ha van tuti progi de fizetős, nem gond... bármennyit megér nekem)
Köszönöm a segítséget!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#2246) Jarod1 válasza demars (#2245) üzenetére

Jarod1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

más böngészőkben is bejönnek? ha nem tedd újra böngésződ, vagy a programok telepítése menüben lődd ki az ismeretlen progikat.

(#2247) demars válasza Jarod1 (#2246) üzenetére

demars
(senior tag)

Csak mozilla firefoxot használok!
Most kaptam másik fórumról infót, hogy a böngészőmben nézzek körül... mozillánál mit nézzek? A telepítési mappában kutakodjak?
Megpróbálom mindjárt explorerrel is!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#2248) demars válasza Jarod1 (#2246) üzenetére

demars
(senior tag)

explorerrel nincs gond! Egy oldal sem jött be!
Melyik böngésző a leg "biztonságosabb" (ha lehet így fogalmazni)?
Köszönöm!

(#2249) Jarod1 válasza demars (#2248) üzenetére

Jarod1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Crome ot próbáld ki,,

(#2250) krealon válasza demars (#2247) üzenetére

krealon
(Szakértő)
LOGOUT blog

"Csak mozilla firefoxot használok!"

NoScript, a*block, flashblock kiegeszitoket probald ki.
Az elso hasznalata elegge korulmeyes neha, de a hasznalataval nagyon hatekonyan vedheto a Firefox.

(#2251) demars válasza krealon (#2250) üzenetére

demars
(senior tag)

Megpróbálom majd. De most a Chrome megy, nincs gond. Firefoxot töröltem... Csak a mentett linkeket sajnálom Nem sakartam átimportálni, hátha itt is gond lesz.

(#2252) atti1848

atti1848
(senior tag)

Sziasztok.

Egyik ismerősömnek 2013 körül vírus került a gépére, ami zárolt sok fájlt, köztük képeket.A fájlneveket és kiterjesztéseket megváltoztatta, pl: locked-fájlnév.jpg.WXUM . Sok más kiterjesztés is van. Van erre megoldás, hogy visszaállítsam a képeket? :R

06-20-943-1695 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#2253) tserrof77 válasza demars (#2251) üzenetére

tserrof77
(fanatikus tag)

Rakd fel az AdBlock kiegészítőt. "meg fogsz lepődni" :K

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#2254) krealon válasza atti1848 (#2252) üzenetére

krealon
(Szakértő)
LOGOUT blog

(#2255) atti1848 válasza krealon (#2254) üzenetére

atti1848
(senior tag)

Sajnos ez sem segített. Azt írja a végén, hogy sikeres, de nem tudom megnyitni semmivel a fájlt.

Szerintem csak annyit csinált, hogy a Kiterjesztést és a fájlnév elől a locked -ot levette. Így vissza kaptam a JPG-t, de használhatatlan. :R :R

06-20-943-1695 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#2256) csloszab01

csloszab01
(újonc)

Sziasztok!

Szerintem vírusos lett a gépem, bármilyen fájlra jobb egérgombbal kattintok lefagy majd újraindul a windows intéző. A vírusírtómmal (AVG) bármit próbálok csinálni az is lefagy. Kicsit talán lassult is a gép de egyébként minden más működik. Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm.

(#2257) krealon válasza csloszab01 (#2256) üzenetére

krealon
(Szakértő)
LOGOUT blog

CD-rol, vagy USB pendrive-rol boot-olo, Rescue CD-vel erdemes atnezni a gepet gyanu seseten.
Kaspersky Rescue Disc vagy
Bitdefender rescue CD vagy
Avira Rescue System vagy
Comodo Rescue Disk
stb.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Vírus a gépben! (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.