Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Aramir #1109 üzenetére

    A leütés pillanatában azt írta, hogy már utalja is. Aztán még harmadikán azt írta, hogy holnap reggel azaz 4-én utalja (még mindig egyesszám első személyben). Utána 4-én írta, hogy a barátnője bénázik, pénzt kell tenni a kártyára, és majd a barátnő utalja még 4-én, itt még bepróbálkozott, hogy jó lenne azért ha vaterafutár holnapra odaérne a csomaggal, és még 4-én feladnám. Itt mondtam neki, hogy nem, majd ha megérkezett a pénz. Vártam 5-éig, nem jött meg, plusz ugye láttam, hogy már lassan 4 különböző név fog forogni az ügyletben az ő oldaláról, és még előre el is akarta küldetni. Hozzávettem azt is, hogy volt már egy negatívja nem ellenőrzött felhasználó, nem bíztam benne, és kapott egy negatívot, szerintem jogosan.

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Aramir #1111 üzenetére

    Tudod az a helyzet, hogy én oda csak eladni jártam / korrekt módon azon belül /. Szóval nem ott akartam karriert csinálni. A megunt, vagy évek óta dobozban pihengető dolgaimat értékesítettem. Vásárolni sosem vásároltam ott, én mindig csak új dolgokat veszek, és olyan helyekről mint Edigital és társai. Azt viszont elvárnám, hogyha ott licitál valaki, azt ne ész, és ne pénz nélkül tegye, amikor én vásárolok nem írom a webshopnak, hogy bocsika, majd 1-2 nap múlva lesz pénz, de azért szállítsák már ki!

    Mielőtt kiosztottam volna a negatívot, arra számítottam, hogy viszonozza, mégis kiosztottam, mert a magam részéről indokoltnak véltem, ha pedig kiosztja megpanaszolom, aztán majd meglátjuk mi is lesz belőle. Legrosszabb esetben törlöm a fiókom aztán onnan vagy soha nem megyek arra, vagy majd egyszer újraregisztrálok viszont neki ott marad a negatív :D

    Vaterán kívül is van élet.

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Aramir #1113 üzenetére

    "Viszont ő könnyebben csinál megint egy ellenőrizetlen nevet..."

    Ez igaz, pontosan ezért álltam már úgy a dologhoz, hogy csak eladom amim van feleslegesen, aztán ott hagyom, legfeljebb akkor megyek vissza amikor megint van eladó cucc. Nos ez maradéktalanul nem jött össze a csóka miatt, de áprilistól voltam regisztrált, ezen idő alatt ő volt a második ipse aki problémás volt, annak is kiosztottam egy negatívot, de miután belátta, hogy tévedett, így azt én töröltettem, és változtattam semlegesre. Cserébe a problémás meg adott egy pozitívot (todika az értékeléseimnél) :)

    Szóval nekem ez az egész koncepció, hogy nem ellenőrzött felhasználók is lehetnek - a nem regisztráltak már csak hab a tortán - annyira unszimpatikus, hogy pont az ilyesmi miatt nem is tervezem, hogy ezen oldalon sokáig aktív lennék, ugyanis ez pont az általad leírt visszaélésekre ad lehetőséget, miszerint a rendes teljes jogú felhasználókat éri hátrány. A profit oltárán feláldozásra kerül az az érték, ami a becsületes, nem ügyeskedő felhasználók számára élhetővé tenné. Itt a topicban is sok panaszt olvastam erre vonatkozóan.

    Itt pedig:

    http://www.vatera.hu/segitseg/ertekelesek/eltavolithato_a_rolam_keszult_ertekeles/20/66

Új hozzászólás Aktív témák