Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Aramir #1113 üzenetére

    "Viszont ő könnyebben csinál megint egy ellenőrizetlen nevet..."

    Ez igaz, pontosan ezért álltam már úgy a dologhoz, hogy csak eladom amim van feleslegesen, aztán ott hagyom, legfeljebb akkor megyek vissza amikor megint van eladó cucc. Nos ez maradéktalanul nem jött össze a csóka miatt, de áprilistól voltam regisztrált, ezen idő alatt ő volt a második ipse aki problémás volt, annak is kiosztottam egy negatívot, de miután belátta, hogy tévedett, így azt én töröltettem, és változtattam semlegesre. Cserébe a problémás meg adott egy pozitívot (todika az értékeléseimnél) :)

    Szóval nekem ez az egész koncepció, hogy nem ellenőrzött felhasználók is lehetnek - a nem regisztráltak már csak hab a tortán - annyira unszimpatikus, hogy pont az ilyesmi miatt nem is tervezem, hogy ezen oldalon sokáig aktív lennék, ugyanis ez pont az általad leírt visszaélésekre ad lehetőséget, miszerint a rendes teljes jogú felhasználókat éri hátrány. A profit oltárán feláldozásra kerül az az érték, ami a becsületes, nem ügyeskedő felhasználók számára élhetővé tenné. Itt a topicban is sok panaszt olvastam erre vonatkozóan.

    Itt pedig:

    http://www.vatera.hu/segitseg/ertekelesek/eltavolithato_a_rolam_keszult_ertekeles/20/66

Új hozzászólás Aktív témák