Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #94 üzenetére

    Én is azt mondtam hogy tök sz@r és kaptam 1 hét bannt. Te is?:D
    Ti pénzetek, ti jogotok, végül is azt csináltok vele amit akartok. Én részemről ha viszi a pénzt a régit megcsinálom fizetősre, nincs design változtatás. Új közönség? Ez ügyben privátban esetleg.
    Amit nemrég kifejtettem egy másik topikban az új apró kapcsán. Napokban beesett hozzám egy dell E4310. Kicsi, szép, aranyos, kap backlit billt még aranyosabb lesz. Jól össze is van rakva, nincs vele gond., designos is, ráadásul ez még nem az elkurtult utána jövő széria. De. Amint összehasonlítom egy TP-vel...sw-esen sehol nincs hozzá funkcionalitásban, se kom. eszközök billzet, pad, track terén. El tudom viselni, tudom használni, de soha nem tudnék vele azonosulni. Mint az új és a régi apró viszonya nálam, szubjektíven.
    Hogy on is legyen, hirdetés felmászott végül, viszont olyat nem látok, hogy saját hirdetéseim. Nincs olyan vagy nem találom?
    Meg ha már itt vagy, ha nem is szervesen de kapcsolódik ide is. Nem is tudom hol kérdezzem. Privát üzeneteket szerettem volna törölni a napokban, de rájöttem hogy nem lesz egyszerű. Nem lehet őket törölni csak egyesével, nincs olyan hogy blokkonkénti kijelölés, esetleg összes kijelölése, mint mailnél pl. De úgy látom az új aprónál is ugyanez van. Erre lesz megoldás? 3 számjegyű privátról van szó és nem 1-essel kezdődik, ennek 2/3-a nekem már nem kell. Ha kell rászánom azt az 1-2 napot amíg kitörlöm, de ha lenne megoldás annak örülnék:)

    szerk: 4 számjegyű az a 3, ha három lenne azt megoldanám :B

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák