Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Ringman #55015 üzenetére

    jó hír :W én sokkal kevesebbre tippeltem volna 10% alá.

    Amúgy megint hülye voltam beleolvastam a hszekbe. Ahol a védettségi igazolvány a sátán bélyege. (Arckép) vagy a "A nagy gyógyszergyárak, kormányok, egyházi vezetők letartóztatásra számíthatnak, mivel a Bíróság elítéli őket népirtásért, betiltja az injekciókat."...
    "A Nemzetközi Közjogi Bíróság ítélete felhatalmaz minden férfit és nőt a bolygón, hogy lefoglaljon és megsemmisítsen minden covid-19 kelléket, hogy megakadályozza a további tömeggyilkosságokat."

    Röhögcsélnék de tömegek megeszik. És majd jön az orvoségetésre való felhívás.

    szerk: övsömör téma. Na jó nem nagy titok így utólag én úgy kaptam anno pfizert, hogy ismerős elment oltásra ott vmi papírt ki kellett töltenie és ráírta, hogy övsömöre van. Erre átrakták a pfizer sorba. Hát mondom ezt bepróbálom én is beírtam az auto immunt, övsömört (ebbe semmi valótlan nem volt) ha bejön, bejön alapon és engem is átraktak a pfizer sorba. :DD Amúgy se nekem, se ismerősnek nem jött ki töle.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák