Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dejo60

    csendes tag

    válasz vargalex #775 üzenetére

    Egy Asus WL520GU nekem is jól müködött a jelenlegi USB-HUB-bal. Ment rajta a nyomtató megosztás és mellette USB tárolót is fel tudtam mountolni DD-WRT-vel. (Az eredei FW csak nyomtató megosztást tudott.) Az Asusszal az volt a baj, hogy egy-két oldalasnál nagyobb doksi nyomtatása esetben gyakran bedugult (lefagyott) a nyomtatósor. Csak a router és a nyomtató egyidejű kikapcsolása segített. A TL-WR1043ND nagyobb CPU-val és memóriával rendelkezik, remélem ez el fogja bírni!

    A TL-WR1043ND eredeti FW-vel meg nyomtató megosztást nem tud. Ezért szeretném OpenWRT-vel használni. No meg Sambával a jogosultságokat is jobban lehet szabályozni.
    Ez különben már egy kicserélt TL-WR1043ND router, mert az amit két hete vettem USB-HUB nélkül sem látta a külső lemezeimet és négyféle pendrájvból csak egyet ismert fel. Nem a fájlrendszert magát, hanem az eszközt sem. Tegnap kaptam meg a kicserélt készüléket, odáig már eljutottam, hogy kétféle pent és egy külső HDD-t is felismer USB-HUB nélkül.
    Szeretnék meggyőződni a készülék hibátlanságáról, mielőtt neki látok OpenWRT-t pakolni rá.
    Teszek még egy próbát másik USB-HUB-bal is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák