Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz mackosajt #50392 üzenetére

    ASUS RT-AC56U / RT-AC68U

    CloZee
    Én vettem tavaly, igaz használtan, 3000Ft-ért! :)

    Kizárólag amiatt vettem, mert tavaly előtt sokat szarakodott a UPC net, és olyankor a szomszéd netjére szoktam rácsatlakoztatni WiFi-n, kliens módban az egész hálózatomat, hogy legalább email-ezni, és fórumozni tudjak! Persze mindezt tudná az RT-N66U is, de egyrészt annak fizikai helyén már nem érhető el a szomszéd WiFi, másrészt nem akartam folyton átkonfigolni, nekem megért 3000Ft-ot, hogy hiba esetén csak a UPC modem helyére kötöm a WRT54GL-t, és az WiFi kliensként a szomszéd hálóra csatlakozva, nyomja az ASUS-ba a netet, ami meg simán ossza tovább LAN-on, mint normál esetben is! Na már most volt nekem előtte is egy WRT54GL, de az SOS-ben kellett valakinek, ismerősnek, így eladtam, és én vettem másikat! Egyébként tény és való, hogy beton stabil router, rohadt jó WiFi-je van, erős, érzékeny, csak sajnos az is tény, hogy eljárt az idő a hardvere felett! Ettől függetlenül itt is többeknek van ilyen másodlagos, tartalék eszközként, vagy akár napi üzemben WiFi-t erősíteni, repeat-elni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák