Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz apro #8062 üzenetére

    mindig mindenhol azt írták h a recovery az egy külön rejtett partíción van. fura ,mert amikor megkaptam a notit pár hete, nekem is volt vmi már a D: partíción. de amikor külső hdd-t csatlakoztattam usb-n a géphez, akkor feljött egy ablak h a rendszer mentést ezentúl az E:-re akarom-e, gondoltam ez nem a toshiba rendszer visszaállítóra vonatkozott ,hanem a szintén előre telepített Nero Drive Backup-ra és h majd később úgyis oda akarok egy biztonsági mentést csinálni Igen-t nyomtam. semmi más kérdés és beállítás nem volt. ekkor észrevettem h a külső vinyóra minden alkalommal ,amikor csatlakoztattam kérdés nélkül a háttérben rákerült egy 8-9gb-os vmi.mivel még nem volt beállítva a rendszer nem akartam mentést és főleg nem a Nero-val, ezért töröltem azt a mappát, aminek nem volt értelmes neve.
    majd egy idő után vettem észre h a D-ről is eltünt az a korábbi mappa, ami lehet h a gyári recovery volt ???

    többször megnéztem a leírást és kihangsúlyozták h az egy rejtett partíción található és nem a rendes látható D:-n. így most fogalmam sincs honnan szerezhetném meg a gyári win-t, ezért vettünk közel 200ezres netbookot h akkor már legyen eredeti win7 is. :((( a szervíz 250km-re van. azt mondták ha szerzek bármilyen win7 home prem telepítőt és megadom a kulcsom, akkor eredeti lesz. viszont egy másik szerelő szerint ez nem igaz. mert spéci win7 kellene és pl a egy retail nem jó csak az oem. légyszi ha tud vki segítsen.

    a gép Toshiba T210, win7 home prem OA,64bit hun

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák