Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz #46824192 #140776 üzenetére

    Nem minden feltétel ugyanaz mindenkinél. Pl. a TV-készülékek sem egyformák. A HDMI szabványban meg kb. kezdetek óta kavarások vannak, amire a készülékgyártók néha rátesznek még egy lapáttal, és akkor a HDMI-kábelek minőségi szórásáról még nem is volt szó. Én ezeket is el tudom képzelni, mint lehetséges ok (a nyilvánvalóan bugos szoftveren túl).
    A mi TV-nk pl. régi, de (lekopogom) eddig nem jöttek elő a hanggal/képpel kapcsolatos problémák. (Jó, 4K még a mesében sem volt, mikor ez piacra került :)). Viszont amikor megkaptuk a boxot, nem adott képet az addig a UPC-s set top box-szal minden gond nélkül használt, jó minőségű HDMI kábelen, a szolgáltató által mellékelt, filléres vackon meg gond nélkül megy. (Oké, más HDMI-verzió, de más szabványokban meg tudják oldani a visszafelé kompatibilitást...)

Új hozzászólás Aktív témák