Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz sünpávakutya #4862 üzenetére

    ezeknek semmi értelme.Én smart 700 vagy 1000-est szoktam átalakítani,símán elviszik a 2db 74Ah akkut is.(én is csak külön kérésre szoktam ekkorákkal csinálni,mert sokszor felesleges.Ha még kell valami világítás is,akkor már kellenek a nagyobb akkuk)szétszeded a ups-t tolsz neki egy 80 vagy 92mm-es nagyobb légszállítású ventit és ennyi.persze azt meg kell keresni,hogy honnan érdemes a ventit hajtani,mert az nem igazán jó ,ha az akkuról direktben hajtod.Vagy egy másik megoldás,hogy 230V-os ventit használsz és gyakorlatilag a kimenetről kap tápot.(de akkor bele kell kalkulálnod a venti áramfelvételét is a szivattyú mellé)
    Az 1000-es smartban 12Ah-ás akkuk vannak,de ha a távtartókat kiszereled,belemegy a 18Ah-ás is.2db 18Ah-ás akkukkal egy 100W-os szivattyú pont 3órát fog elmenni.
    Egyébként az 1000-es sua sorozat már sokkal alultervezettebb,mint a régebbi SU sorozatok...Ott egy 700VA-es smart is bírja hűtés nélkül a 2db 18Ah-ás akkukat,de azért a hűtést nem szabad kispórolni,mivel filléres tétel alapból.A munka inkább több vele:)

Új hozzászólás Aktív témák