Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baro32

    aktív tag

    válasz PROTRON #22702 üzenetére

    Oké most megcsináltam a lemerítést ~8:35 - 9:35 aza 1órát bírt 10%-maradt benne arra még ~8percet írt a win11 mindent hagytam balanced-ben neteztem , rövid videókat néztem ennyi közben az Aida64 nyitva és folyamatosan lestem :)
    Meglepően láttam a fogyasztást ami 53-60w-al merítette az akkut nem nyúltam semmihez átlagfelhasználásban ment 75%-os fényerő mellett .
    Vissza kapcsoltam az elosztót tehát áramot adtam neki és váltóáramra kapcsolt de a töltés csak 1-2perc múlva indult csak meg nem tudom hogy ez normális-e?
    A töltés mértéke ~35w körül amit nem is értek mert az első lemerülés után ez ~60w-al töltötte vissza most meg kevesebb de nem is ez érdekel csak jó legyen.
    Most miközben írok már 22%-nál jár és itt meg belehúzott mert látom majdnem ~50w-al megy már a töltés közben a felhasználási mód nem változott.
    Itt most kicsit megint megijedtem mert a 83Wh-ás akku ami a 9% elhasználódás mellett már csak ~75Wh-át mutatott az most meg már megint csökkent :W már csak 71Wh mutat és teljesen feltöltve már csak 65Wh-át mi lesz itt megeszi az akkut a laptop? egy pár akku használat után :(
    Majd ha végzett a feltöltéssel akkor egy újraindítás után ismét jelentkezem az adatokkal :R

    HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

Új hozzászólás Aktív témák