Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Kornel #29782 üzenetére

    nekem a bőrkormány (pláne ez a műbőr) nem fontos, klíma legyen, de hogy paraszt, vagy digit letojom, úristen a tükröt kézzel kell mozgatni :Y 1x kell beállítani és szevasz, de mikor elviszi valami barom, amikor parkolsz, nem mindegy, hogy 70eFt, vagy 130 eFt:P
    Viszont a beltere nem annyira kopogós, a motorját szeretem, váltóját is és csendesebb is a vitara-nál, hosszabb az üléslap és nagyobb a hely hátul+ a csomija is nagyobb, a futóműve is elég ügyes.
    Engem a sok extra hidegen hagy, a 7 év garral többre megyek. Az előző kia proceedem full fapad volt, csak paraszt klíma, meg multikormány volt benne, mégis szerettem, 5 ajtaja lett volna még meglenne.
    A suzuki vitara-nak biztos adok még esélyt mikor oda jutok, de a kia ceed is versenyben marad nálam.
    Ez olyan, hogy te elégedett voltál a swift sporttal és ezért maradtál a suzukinál, én meg elégedett voltam a kia-val, most a hyundai-al is, de tetszik a vitara és az ára is

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák