Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrChris

    nagyúr

    válasz sixpak #6667 üzenetére

    Keress rá a sony vegas mp4 video import, vagy no videora és vannak megfejtések, nálam is volt régebben és valamelyikkel összejött.

    Ezt a gpu rendert érdemes leellenőrizned 14-es verziónál. Korábban sok szó volt róla, mert sok a megkötés. A gpu-t a preview-hoz használja, valamint a gpu támogatott effektekhez, utóbbi fx-ek listázhatók. Amúgy jellemzően ez elég kevés az átlag videóknál.
    Renderkor is dolgozik gpu-s fx-nél, de a tömörítést a cpu csinálja. A mainconcept kodeket lehet nagyon régi nv és amd kártyákkal használni, sokat gyorsított, de ez már elavult gyenge minőségű kodek fix bitrátával és az utóbbi évek prociainál már ez se számottevő gyorsítás.
    A 15-ös vegasban van valami tényleges változás, de ott is kötött a kodek, viszont modernebb, trialba próbáld ki.
    Amúgy meg reggel szoktam elindítani a nagy rendert és du-ra meg van. :DDD Előtte próbából egy 10másodperces szakaszt szoktam renderelni. Engem az nem motivál, hogy 6 óra helyett 2 alatt van meg, azt már úgy se várom ki.

Új hozzászólás Aktív témák