Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz SyMbioTe #96129 üzenetére

    SyMbioTe:
    Elmondom ami nekem eddig kikristályosodott itt
    Ez alapján tudsz dönteni ezek kifejezetten GAMINGra vonatkozó ajánlatok lesznek:
    Itt vannak a felbontások és Hz-ek
    Itt vannak a válaszidő táblázat PChez
    A weboldal 50től ajánlja de itt a szobán 30 at mondanak jónak szerintem te is ezt nézd.
    Érdekes hogy a VIZIO mennyire erős ebben, viszont pont most volt egy cikk róla hogy most jönnek Európába viszont csak Full HDval.
    tehát ha az jó neked akkor vársz és döntesz ha nem akkor egyértelműen Samsung.
    Itt vannak az ajánlatok Gamingra
    Itt a szobán a 3 legjobb ajánlat az a
    H6400 sokan ajánlják de 2 éves modell
    a J6200 120 herces 2015ös modell de While the input lag is an average 44.5 ms, that’s still low enough that most people should have no issues
    A többi UHD ju6400 ju6800 ilyen 27 körüli válaszidővel futnak DE CSAK 60 Hz esek
    Meg ami nekem tetszik az a JU 7000-es 2015 modell UHD 120 herces 26.1 válaszidő
    de a 48 colos árgépen 300 tól indul
    KB ennyi a lényeg, nem kell azzal foglalkozni hogy valaki e pénisznek nevezi a 4 K nézést ez az embernek egy 2- 300 ezer forintos döntése, rágja meg alaposan, sok évre szól.
    1440en ha jól értelmezem nem nativ a felbontás ezért pixelesebb UHD-n nézve, ezért akkor lenne érdemesebb ezt ha 4K képes videókártyád is van hozzá, az meg nagyjából a Vega meg a Pascal az 1080 meg a 490x meg súrolja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák