Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yoli666

    tag

    Sziasztok!

    Már jó ideje olvasgatom a fórumot, mert tv vásárlás / csere előtt állok. Egyre inkább nem tudom, hogy várjak-e még vagy ne... Jelenleg 5 vagy 6 éves samsung 40-es tv-t használok és nincs is gond vele, de nem lenne rossz egy nagyobb és LED-es.
    48"-ban gondolkodom, de már tavaly ismerős smart tv-jét néztem és igazából nem győzött meg akkor elhalasztottam a vásárlást. A smart funkciók nem túl gyorsak, a weblapok lassan töltődnek be és nem túl jól használható az egész... (sem az LG sem a Samsung)
    Azt hittem idén már lesznek Android alapú készülékek, de nem nagyon adnak ki ilyet. Várható ez egyáltalán??
    Itt gondolok arra, aki napi szinten követi az új modelleket, egyáltalán a gyártók akarnak ilyen készülékeket kiadni?

    Valamint jelenleg minden adás és film amit nézek sd vagy FHD így megérné UHD tv-t venni?
    Figyelembe véve a magasabb árat és hogy egy darabig nem nagyon lesz rá anyag szerintem.

    Jelenleg a UE48H6400 ami az esélyes, 200 körül van ennél jobb vétel a piacon idén?
    Netán UHD-ban mondjuk a UE50HU6900SXXH?
    És véleményetek szerint várjak a vétellel vagy jövőre sem lesz hatalmas változás?

    Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák