Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zofo

    csendes tag

    Még 2011 január elején vettem egy Samsung LE 37C650-est, de mivel az anyósom használja ezért nem tudtam azonnal hogy mennyire zümmög az invertere.
    Még január végén/február elején beszéltem a Samsung ügyfélszolgálattal, akik természetesen a cserét elutasították, mivel bizonyos zajszintig (10-11decibelig) a zaj elfogadott. Megoldásként először firmware upgradet javasoltak, amivel elment egy kis idő, majd miután ez nem segített, visszahívott egy szervízes kolléga, aki azt javasolta hogy állítsam minél magasabbra a háttérvilágítást és az majd segít.
    Az addig használt 14-ről feltekertem a max. 20-ra és meglepetésemre valóban eltűnt a "zümmögés"(ami érdekes hogy a legnagyobb változás a19-ről 20-ra állításnál)észleltem :)

    Ezzel kapcsolatban viszont az a kérdésem, hogy vajon ha max háttérvilágítással használom:
    1. nem fog-e csökkeni az élettartama a készüléknek ?
    2. mennyire fog többet fogyasztani ?

    Ugyanis (gondolom én) csak ezekre hivatkozva tudok bármit is reklamálni a Samsung-nál.
    Előre is köszönöm az ötleteket, hozzászólásokat, illetve ha valaki járt már hasonló cipőben, akkor érdekelne , hogy oldotta meg a problémát. :W

Új hozzászólás Aktív témák