Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    A h6400 nem kínálja fel a mindigtv-t, mint szolgáltatót. Volna így értelme modult beszerezni? Wayteq boxról, hdmi csatlakozással működik most. A készülék jobb eredményt produkálna képminőség terén?

    Próbáltam néhány sd (hd rip) műsort pendrive-ról. Egész jó teljesítményt sajtolt ki belőle.

    Az alkalmazások kínálata bővíthető?

    Az okos távirányító egyszer csak állandó kapcsolatba lépett az új szerzeménnyel. Egy elem ki-be megoldotta a gondot. Ez sűrűn előfordul egyébként? Az angolomat nem értette a mikrofon. :)

    Valamelyik csatornán a transofrmerst vetítették. Szépen kihozta a színeket, a látványt. Fokozható egyéni ajánlott beállítással?

    Film mód fakónal tűnik, viszont az élek kellemesebbnek hatnak.

    A wifi jelet könnyen megtalálta, a jelszó megadása után azonnal csatlakozott. Rápróbáltam az hbo go-ra, kb fél perc után tisztult megfelelőre a kép, lehet valahogy azonnal felhasználja a legoptimálisabb sávszélességet?

    Mivel nincs semmi 3d-s tartalmam a youtube-on keresgéltem, több-kevesebb sikerrel. Nem győzött meg.

    Nem tűnik bonyolultnak a kezelése, remélem, akinek vásároltam megbarátkozik a technika vívmányaival... :/

    Nekem egyébként tetszik, a saját sorozataimat szívesen nézném rajta, a tv műsorral nem vagyok 100%-ig kibékülve.

Új hozzászólás Aktív témák