Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zjuhasz

    aktív tag

    sziasztok,
    ES6710-es készülékem van és az utóbbi hónapokban arra lettem figyelmes, hogy időnként nem indul el a Smart HUB, ha megnyomom a gombját, csak a kezdő lépések jelenik meg és pörög pörög, majd eltűnik és marad a tv azon a csatornán, ahol eddig. Ismételt lenyomás sem segít, sőt innentől kezdve csatornát sem enged váltani, menübe sem enged bele. Kikapcs gombra elmegy a kép, de a tv alján a jelzőfény nem gyullad ki. Áramtalanítás után kattan egyet, mint amikor távirányítós kikapcsolásnál kellene. Visszakapcs után Smart gomb, majd kiírja, hogy SH frissítés zajlik. Amint pár perc múlva elkészül, el is indul a Smart és minden OK. Pár napig működik, majd kezdődik minden elölről. Smart gombot megnyomva csak a kezdő lépések pörög.
    Megnéztem most a SHub verzióját, I.2-án 4.6151, majd amikor ismét frissített, I. 4-én, akkor 4.6021, ma pedig miután megint eljátszotta ezt, ismét 4.6151. Próbaképp frissítettem az ünnepek alatt a firmware-t is, de nem segített. Volt valakinek hasonló baja? Van rá valamilyen, akár szervizes-fizetős megoldás?

    Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

Új hozzászólás Aktív témák