Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyde

    aktív tag

    válasz BBéci #72572 üzenetére

    Kedves BBéci azért maradt ott a SMART LED mert telóról írtam és copy pasteltem a neveket ami a sz*r edigitalon nem lehetett kijelölni normálisan ezért bent ragadt, nem gondoltam hogy ez a legnagyobb probléma. Más, értem én hogy ezek a TV-k akkor véleményed szerint szarok, mert nem 200 Hz-esek valójában stb, csak a probléma az hogy idejön a buta paraszt (én) kérdezni az okosakat hátha tudnak vmi tanácsot adni hogy ennyi keretből (max110-120) van-e relatív normális vétel. De ha leírtad volna azt amit a későbbiekben mással vitatkoztál talán még a hülye paraszt (én) is megértett volna abból hogy miért nem érdemes megvenni. Félre ne értsd nem sértésnek szánom, de ha időd nincs válaszolni akkor senki se rója fel hogy nem segítesz de ezzel a "én egyiket sem tudnám elképzelni a lakásomba-val" túl sokat nem segítettél. Elég lett volna annyi hogy vagy szánjak rá többet vagy nem tudom van-e akkor ilyen árkategóriában bármi használható gép is. Mert hogy nem értek ezekhez a Hz-es dolgokhoz, a boltban nem írják rá hogy el kell osztanom 4-el :)

    PuMbA: köszönöm a segítséget.

    ui.: akkor a 6203 sz*r és ennyiért csak 32" éri meg venni?

Új hozzászólás Aktív témák