Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bilux

    veterán

    válasz jeno852 #68542 üzenetére

    Bocsánat, nem hülyéztem le senkit.

    Az első 180.000Ft-os TV-m 94cm-es orion volt, mert kellett egy HDMI-s LCD ami nagy volt, de az ára ne legyen elszállva, akkoriban...
    A márkás TV-k akkor jóval 200 fölött voltak, vagy csak kisebb méretben volt hasonló árban.
    Képminőségről nagyon nem kell beszélnem, jobb volt mint az előtte működő 55cm-es panasonic.
    Persze, ha bluray filmet néztem rajta ps3-on. Még zavart is az a túl éles kép. Ha mónika showt néztem akkor meg zavaróan ronda volt az analóg adás. ;]
    Ma már persze mosolygok ezen. Ma is szolgál ez a TV a hálóban. Jó rajta elaludni illetve híradót nézni, vagy édes életet a hétköznapokon, amin szintén simán elalszom. :D.
    Hétvégén meg nézzük a filmeket asszonykával az F6400-on.
    TV-t az ember jó esetben nem 2 hónapra vesz. Ha valakit érdekel kicsit is a modern technika igen is nézzen utána mit vesz. Persze döntse el előtte mire kell a TV meg mennyi pénze van rá.
    Én is beleestem a marketing csapdába. Volt megint 180.000Ft-om TV-re, kellett a mindentudó TV erre vettem az F6400-at, holott ennyiért kaptam volna nagyobb TV-t is.
    Mindegy a 3. TV vásárlásnál (4-5 év múlva) okosabb lesz mint a TV-m :)

    Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Új hozzászólás Aktív témák