Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tnk123

    újonc

    Sziasztok!

    Múlt héten vettem egy Samsung UE40F6500-at, lassan kezdem felfedezni a hasznos és okos funkcióit.
    Sikerült megosztanom a PC-n található videókat, találtam hasznos app-okat stb.
    Ügyes és okos TV, HD videókat gyönyörűen játszik le (youtube, filmek..) de...

    "normál" tv adás hmmm..nem tökéletes. Egyelőre sima T-Home családi előfizetésem van (nem tudom milyen típusú set-top boxszal), már intézem a HD csomagot, de feltételezem, hogy ez csak a 18 HD csatorna minőségét fogja tökéletessé tenni.
    Egyelőre változó a minőség, egyes képek egészen szépek, de van amikor nehezen kezeli az adást. Arcok elmosódottak, vagy hogy aktuális legyek, a vizilabda EB-n a viz hol "kockás", hol homályos, a játékosok arca egyáltalán nem felismerhető...

    Igyekeztem elolvasni jó pár oldalt a fórumokon, így még több kérdésem lett :)
    Szerintetek mi lehet az ok, mi lehet a megoldás...
    Próbáljak ki más kép beállításokat (élesség, kontraszt..)
    Rossz minőségű jel jön? lehet, hogy a vezeték, ami a házba érkezik már eleve nem túl jó minőség? (és akkor a HD sem lesz az?)

    szóval ha valakinek van ötlete, azt nagyon megköszönöm...

    ui.: csak windows media playerrel nyit meg a tv a pc-ről filmet? egyelőre csak ezen keresztül tudtam megosztani és így nincs felirat... (persze pen-drive megoldja a helyzetet :))

Új hozzászólás Aktív témák