Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cascada

    senior tag

    Sziasztok!

    TV vásárlás előtt állok. Samsung TV-t szeretnék, az alábbit néztem ki: UE40F6320 (140k)
    Többet nem nagyon költenék rá, paramétereit tekintve nem egy rossz TV. Nekem az alábbiakra lenne szükségem:
    - videoformátumok széles támogatása: avi, mp4, mkv (ne legyen kényes a különböző, nem szabványos, pl level5.0 kódolásokra) - de úgy tudom ezekre már ezek uj Samsungok nem érzékenyek
    - DTS hangcodec támogatás
    - tudjon vezetéknélküli Routerre csatlakozni és érje el a Routerre USB-n között külsö winchesteren található videófájlokat
    - tudjon hálózaton is kapcsolódni a Routerre, amihez USB HDD van kötve
    - legyen elalváskapcsoló rajta, de videó módban is!! (ez elég kényes pont, mert pl sok TV-nél csak a TV üzemmódban lehet beidőzíteni a sleep timert, és utána kell visszaváltani a videóra - de olyat szeretnék, aminél a video lejátszás alatt is előhozható az elalvásidőzítő)
    - a panelnek szép képe legyen /persze ez relatív, hogy kinek mi a szép/
    - nem lenne baj továbbá az sem, ha megbízható alkatrészekből állna ugy komplett az egész TV

    A fent említett TV mennyire felel meg az elvárásaimnak? Esetleg alternatív TV, ami ajnálott vételnek számít, és miért? Árban tényleg sokkal feljebb nem szeretnék menni. Pl internetre semmi szükségem a TV-n, vagy egyéb bugyuta funkciókra sincs :)

    Köszi előre is a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák