Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilacus

    tag

    Sikerült elpasszolnom az UE32D5000-es készülékem mert fentem a fogam egy SMART TV.-re.Tegnap meg is érkezett. mivel 3D-t. még nem akartam, így az D5500-as maradt.
    A MALL.hu-tól rendeltem, mert üzletben LED samsung nincs.
    Már a kávája sem az előzőé, lekerekített így minden szögből csillog-villog, nekem a D5000-es jobban tetszett.
    A menüje kicsit már jobb, átláthatóság tekintettben, hála az égnek a csatorna listát az előzőből kimásoltam, így nem kellett átírogatni.
    A legnagyobb csalódás sötétben filmnézés, alul felül sötét csík, nem tölti ki a teljes képernyőt, találtam egy elég erős bevilágítást.
    A samsung felirat jobboldala fölött egy kb. 3 cm.-en világosabb a fekete sáv.
    Szemből nem is látszik, de közelről és kicsit oldalról elég erősen feltűnő.
    Az előzőnél volt némi felhősödés de az annyira nem zavart, ez a hiba jobban bosszant.
    Az ügyfélszolgálatnál azt mondták ez nem garanciális hiba, Led.-es sajátosság, de ha gondolom felveszik szerviz listára de ha nincs hiba ( saját teszt fotón nem látszik) akkor a kiszállásdíjat nekem kel fizetni, hát nem kértem.Viszont ezen nem látok felhősödést.
    Kérdeztem a három napos cserelehetőségről, csak úgy lehet hogy nekik is jelenti az üzlet és ha indokolt akkor lehetséges. Ezért nem indokolt.
    Megvan az öröm és a bosszúság is.

Új hozzászólás Aktív témák