Hirdetés

Aktív témák

  • R2D20208

    addikt

    válasz sippet #48915 üzenetére

    Ez személyesen nekem szólt ? (mert akkor privátban mesélek neked dolgokat, és nem itt nyilvános fórumon óvodásozok le valakit ) Mert tiszteletben tartom mások véleményét.

    De nem is privátban. Ha ez az utolsó Hsz emhez fűződik, hogy csalódtam benne, akkor irok erre valamit. Neked ! Ez itt egy szakmai fórum. Mindenki leirja, ki mit tapasztal. Jókat, rosszakat. Azért, hogy mások lássák bizonyos Romok, negativ, pozitiv tulajdonságait. KPB ben csalódtam, KLP6 ra (régebbi verzió) viszonylag stabil verziót dobtam össze. Hol itt a gond, hogy az ember leirja, "na ezt nem fejlesztem " mert Phone.apk FC volt, eldobálja a térerőt ? Ha nálad vmi működik, örülj, és ne itélj el és ne óvodásozz le valakit, ha nála nem megy. DeeJay nek válaszoltál, de az óvodásos dolgot nem neki szántad, hisz ő csak kérdezett. Jahh, irta, hogy nála is eldobta a térerőt a KLP6 ? Erről tehet ő? Nem érdeklődhet ? Nem értem eme előző kellemes válaszodat. Hisz itt negativat, pozitivat meg lehet beszélni...Lehet ezt csak én gondolom igy ? :F

    [ Szerkesztve ]

    ★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

Aktív témák