Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asysoft

    aktív tag

    válasz rjg #40 üzenetére

    Persze, de akkor már nem alap WM-ről beszélünk, mert abban ugye ez nincs megoldva.
    Androidot nem használtam még huzamosabb időn keresztül, nem is én hoztam fel a topicban. Mindenesetre majd holnap megnézem, hogy tényleg a legtriviálisabb "kombinációt" nem néztem volna-e meg anno...

  • asysoft

    aktív tag

    válasz rjg #40 üzenetére

    No, tényleg a házikó ikont nyomva tartva előjön az utolsó alkalmazások listája. Valahogy én a középső gombon kerestem anno, bár ez már az én problémám:)

    moonman (#42): WM6.1-től került bele csak a taskmanager, és ugye menükben (startmenüben legalábbis) kell kotorászni előcsalogatásához. Ennél van (lenne) egyszerűbb megoldás is... WM6.0-s PDA-mmal szerencsém volt, ASUS pakolt rá programot, de egyébként csak a memória beállításoknál tudtam volna alkalmazást váltani, ahogy arra a h1940-esem esetén kényszerültem is :DDD Az 'x'-es memóriakezeléssel első körben a desktopnál megszokottól eltérő működés az, ami "zavar", sarkított példa: mintha a start menüre a beállítások jönnének fel:) Egyébként maga a megoldás sem teljesen szerencsés, engem legalábbis h1940 ébresztett fel vendégségben éjszaka közepén, mert vonaton zenét hallgattam, és a WMP ott maradt a háttérben (sleepelt, úgyhogy nem teljesen értem, miért fogyasztott el ~35%-ot pár óra alatt), s WM2k3 jellegzetességei miatt állhattam neki töltőt keresni, mert nem akartam minden memóriában tárolt adatot elveszteni...

Új hozzászólás Aktív témák