Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Megjott az N95-om!!! (: Csodalatos, eredeti Nokia dobozban, minden tartozekaval, kiveve a memoriakartyat nem talalom, pedig az elado azt mondta, hogy az is van hozza. Benne sincs, azt megneztem, no meg ugye itt az UK-ban ez elvarhato lenne. A telo O2-os volt, mert indulasnal es kikapcsnal O2 kepeket mutogat, de kiprobaltam, es nemcsak az O2 SIM-emmel megy, hanem a magyar Voda-ssal is, tehat tenyleg fuggetlen. A csuszkaja nem lotyog, a memoria-kartya nyilas fedlap nyitasanal viszont nekem olyan erzesem volt, mintha az most mindjart le akarna torni, de aztan rajottem, hogy nem fog, es nem is tort le. Erdekes konstrukcio. Meg ismerkedem vele, majd beszamolok hosszasabban, meg rakerdezek az eladonal a memo kartara. Ja! A masik elado meg visszautalta a 405 fontomat, tehat az is rendezodott azota mar!

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák