Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soundjunkie

    csendes tag

    válasz screwdriver #95 üzenetére

    Heló.

    Nem szívesen írom le megint, mert nem szeretek önismételni, de ha nagyon muszáj:
    nem mérek össze mp3-lejátszókat, mert nem ment el az eszem, és senki sem fizet érte. Nem CD, hanem DAT. A hd25 egy referencia stúdiómonitor füles, sztem inkább a shure-nak vannak dobmonitor fülesei, bár tény, a hd25 sem hajtható szét. Másrészt nézd meg az igényesebb (vagy felvágósabb ;) ) dj-ket, náluk szintén ez az etalon. Nekem nincs stúdióm, de egy ismerősömnek van, 1034b-s genelec-kel (remélem vágod, az mi..), universal audio 2192-vel, crane song cuccokkal, kb. az itthoni mezőny legjobb stúdiómunkáit csinálják. (dark blue lemezek..) Csak azért írom le ezt, mert amikor azt meséli, hogy a mackie hr824 már majdnem ''megüti'' a hd25öt, és a genelec 1032 már meg is ütötte, akkor ez elég sokat mond. Nem értem, mi a bajod azzal, hogy ez a füles zárt.. Láttál már bárkit hd600-zal ipodról mp3at hallgatni? Ha látsz majd, fotózd le, feltenném a szanalmas.hu-ra. Vagy nézd meg a headphone.com-on, hogy sok fülest eleve nem javasolnak mobil lejátszókhoz. A hd25-tel semmi baj ezen a téren.

    Az utolsó, hangkaris mondatod sem sikerült értelmeznem. Pont arról beszéltem, hogy nem egy csúcs rme hangkarival és egy ua2192-vel, vagy egy gracedesign m902-vel akarom evaporálni a meizu érdemeit, hanem, hogy egy ''gagyi'' usb-s cuccon is kimegy olyan minőségű digitális jel, ami normális d/a-n áteresztve megszólal, és nem zörög/brummog/etc.

    Nos. Értetlenül állok amúgy azelőtt, hogy a tapasztalataim megosztása kapcsán mekkora az értetlenség, és az ellenállás, és mindenki bennem akar hibát taláni, amit nyilván lehet, de attól még a meizu-val valami nem 100. Télleg, egyenként magyarázzam el mindenkinek, hogy mi volt a célom, amit ő (más..) félreért? Nemár. :F

    [Szerkesztve]

    use your ears, not just your eyes..

Új hozzászólás Aktív témák