Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • screwdriver

    tag

    válasz soundjunkie #97 üzenetére

    Most el kell mennem. Röviden. Örülök, hogy vki legalább látott közelről olyan cuccokat amit leírtál.
    A fülesről azért még vitatkoznék mert akkor ha zárt és keverni nem DJ-zni HD250 v most már 250 II.

    Egyébként persze hogy nem hd600-al hallgatnak ilyeneket...de egyszer ráhallgatni ilyennel lehet nem.
    Te is a hd25-el fülelted.

    De beláthatod, hogy itt a srácok nem fognak dat-tal meg cd playerrel mászkálni.
    Persze ez az mp3 egy tömörített dolog.De hát ez nem a hi-fi topic.
    Mp3-mp3 hoz mérve nézze meg aki ilyet akar venni.

    Nekem van 300 cd-m jazz, japán nyomás stb meg punk lemezek is mert csípem azt is.
    És ezeket normál cuccról hallgatom már ha van időm.

    De szvsz aki ilyenre fanyalodik megpróbálja a jobb hangút megvenni.
    Én sem hasonlítgatok ilyen cuccokat mert már nem érek rá, de ha a kezem közé akad , meghallgatom.

    gyébként a kinai villamos mérnök meg ''nagyobb nevű gyártók'' ic-ből rakja össze ezeket azt csókolom.
    Nem Ongakut kell zsebben hordani ha tudod mi az a csöves cucc.

    Ha meg csak jótékonyan akartál ide tanácsot adni OKs, de hát az mp3 lejátszókról már úgysem tudod lebeszélni a fiatalabb korosztályt.

    Ezt nem kell összevetni az high-end cuccokkal nem arra készűltek. Még usa tervezéssel sem


    [Szerkesztve]

  • bwoay

    nagyúr

    válasz soundjunkie #97 üzenetére

    ''Értetlenül állok amúgy azelőtt, hogy a tapasztalataim megosztása kapcsán mekkora az értetlenség, és az ellenállás, és mindenki bennem akar hibát taláni,''

    Velősen kijelented (mint utólag írod: a tapasztalataid megosztása céljából),
    hogy adott lejátszó szarul szól, de aztán minden további információt
    harapófogóval kell kihúzni belőled. Ez nekem kissé ellentmondásos.
    Pláne, ha hozzávesszük a ''kellemes'' stílust is.
    Az értetlenség ennek szólt. Amennyiben meg akarod osztani a tapasztalataid,
    azt mindenki örömmel fogadja, max nem ért egyet.
    De beírni, hogy ''szarul szól, aki nem hiszi, hallgassa meg''...
    ezzel nemigen lehet mit kezdeni.

    Ráadásul itt arról van szó, hogy ennek pont az ellenkezőjéről számolt be eddig mindenki.
    Így nem értem, miért csodálkozol azon, hogy a tömör kijelentésed senki nem veszi készpénznek? Szerintem ilyenkor természetes reakció a kétkedés,
    meg az, hogy mindenki elvárna valami bővebb kifejtést.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák