Hirdetés

Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    A kerdes inkabb az, hogy a GPUk erejet merjuk papiron, vagy a vasarlok penzukert kapott erteket. Mivel az AMD-hez jar a Mantle, igy utobbinak ez is resze. Es szerintem is az egy teszt lenyege, hogy adott pillanatban melyik kartya kepvisel tobb erteket, szoval szerintem legyen Mantle.

    PhysX pelda azert santit, mert a Mantle mellett az nVidianak ott a DX, vagy az OpenGL, ahol ugyanazt a kepet kapjuk, azaz az nVidia nincs kizarva a kuzdelembol, a vasarlot nem eri ilyen szinten hatrany, de a PhysX melle nem szoktak Havokot is beepiteni, se mas, barki altal hasznalhato enginet/APIt.

    Amugy szerintem is siman lehet DX + Mantle teszt is (habar foloslegesnek erzem, de a kedelyeket lenyugtatna), mivel nem a teszt futtatas a nehez es melos, meg atbokni egy kapcsolot az optionsben es ujralejatszani, hanem a konfig osszerakasa, telepites, stb. De nem kulon grafikonon, hanem a tobbi kozt mint a fentebb linkelt pelda.

    [ Szerkesztve ]

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Aktív témák