Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz mrlujoak #1859 üzenetére

    Szia, bocs, te erre vagy érzékeny én meg a kifejezetten lekezelő stílusodra, ahogy ezt a témát érinted:
    1. Van ilyen telefonod a problémával/szeretnél venni? Ha nincs, akkor partvonal.
    2. Szervizes vagy? Akkor az eseted olyan, mint a kórboncnoké - nem hat meg annyira egy halott, vagy a prostié, aki este inkább DVD-t nézne szeretkezés helyett... kicsit le ****od. Engem, aki egy rendesen működő készülékre számít, ha vásárol, és keményen megdolgozott azért a pénzért, amin vette, érdekel (de szerintem ezzel nem vagyok egyedül).
    3. A tulajdonosok különböző hangosságú zajról számolnak be, lehet, hogy ők szerencsésebbek - de a jelenség még mindig ott van... A készülék specifikációjában ez a zaj tuti nincs feltüntetve. Elő ne add nekem, hogy semmi baja nincs - számomra zavarja a rendeltetésszerű használatot - nem így kellene működnie, ennyi.
    4. A gyártónak több hete ott a lehetősége, hogy tájékoztasson minket. Ne túlozz a pánikkal - csak jelezzük a dolgot, mindenki eldöntheti, hogy így bevállalja-e. Komolyan, lassan elnézést kérek, hogy nem állva tapsolok a cég agyonhallgatós taktikájához...
    5. A gyártó annyira vizsgálja, hogy nekem is azzal jöttek, hogy erről még nem hallottak, nem tudják a hibát reprodukálni... külhoni fórumokon legalább annyi elismert közel 1 hónapja, hogy tudnak az esetről - nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal?
    6. A készülék hibás, pont, nem kell, hogy ettől később felrobbanjon, működésképtelen legyen. Várjunk fél évig míg kiderül okoz-e ez valamit? Én jó hallású, éber ember vagyok, nem egy tompa tönk - ez a hiba zavar. Javítsák, cseréljék, adjál vissza a pénzt - nekem mindegy.
    7. "erre itt egy olyan dologgal kapcsolatban keltitek a pánikot, amiről nem is tudjátok mi okozza..." -> te meg ugyanilyen alapon hogy mered ajánlani? Te tudod, miről van szó? Megteszem, amire lehetőségem van, köszi a szuper kis ötleteidet.
    Ha már a személyeskedésen érzékenykedsz, akkor ne állítsd be azt, aki ezt az ügyet komolyan veszi, pánikoló szerencsétlennek, csak mert téged nem érdekel. Ez is személyeskedés.
    Az elbagatellizálás pedig elbagatellizálás....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák