Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coreduo

    csendes tag

    sziasztok köszönöm hogy foglalkoztatok a problémámmal voltam a fogyasztóvédelemnél de azt mondták mivel a karcolást én is okozhattam ezért ők nem tudnak eljárni írjak panaszt majd békéltető testület és bíróság annyiban segítő készek voltak hogy segítetek panasz levelet fogalmazni de mást vagyis eljárást nem indíthatnak (tehát a nagy semmi)

    A panasz levelet meg írtam és irány a T-mobil egy másik szerviz és üzlet a szervizes munka társuk aki segítő kész volt és szét szedte előttem a telefont a karcolást elsőre nem találta majd az imei matricát le szedte és ott volt össze karcolva( ő is arra hivatkozott hogy a karcolást bárki okozhatta ) nem érette hogy a garanciális javítás miatt mért kellet leszedni a matricát mert különben (hacsak nem volt röntgen szeme az előző szervizesnek hogy vette észre) egyébként a matrica ép volt mikor le adtam a telefont és a papírokon nem hivatkoztak rá hogy sérült majd az üzletvezetővel egyeztetve arra jutottak ,hogy vissza vásárolják a telefont és választhatok egy másikat amit meg is tetem és mivel már mini st15i nem forgalmaznak vettem egy se live with walkman telefont ami hasonló az régimhez meg még egy domino csomagot mivel anélkül nem lehetett az előző is dominos volt így buktam a különbözetet kB 7640 Ft 39990Ft került az új telefon a réginek csak a készülék árát vették figyelembe ami 32350 Ft volt lett két domino csomagom.

    Nos legalább lett telefonom és meg kíméltem magam további után járástól úgy ,hogy semmit nem karcoltam össze és úgy mond a szervizek áldozata lettem mivel tudják hogy úgyse bizonyítod be soha jó lenne erre fel hivni az emberek figyelmét ha ilyennel találkozik valaki ne hagyja magát

Új hozzászólás Aktív témák