Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Revolit

    senior tag

    válasz mokus1 #1395 üzenetére

    Óh, nem kell ahhoz telefon, engem a sima Wayteq dedikált GPS szívatott meg :)
    Falura mentem, tök idegen helyre. be volt állítva, hogy kerülje fizetős utakat (meg földutakat is...). Egyszer csak egyre rosszabb az út, míg végül már erős volt a gyanúm, hogy nem erre kéne jönni. Ebben csak megerősített az, hogy amikor már gyakorlatilag földúton jártam (valaha beton út volt, itt-ott lehetett látni:D ) egyszer csak hallom, hogy lerepül dísztárcsa. Visszamentem, hátha megtalálom, de a dzsungelben eltűnt :P Úgyhogy visszafordultam, GPS közben bőszen újratervezgetett...
    Szóval elvitt az isten háta mögé, de szerencsére nekem volt benyám :)

    [ Szerkesztve ]

  • soldier2

    őstag

    válasz mokus1 #1395 üzenetére

    Nem gyakran járok Pécsre, és már kint voltunk a városból (jöttünk vissza Budapest felé) mikor láttam hogy már fogytán a benzin, de mivel a várost nem ismertem, gondoltam majd az autópálya mellett veszek :kicsit drágább ugyan de nem megy el a fél délután keresésre. A fene gondolta, hogy 65km után találok kutat :D Kibírta, bár a végén már 100-al döcögtünk, hogy hátha azon múlik :D A google GPS meg rendre akkor jelezte, hogy kút van a közelben, amikor elhagytam a lehajtót. Persze lehet, hogy én csináltam rosszul. Remélem hamarosan megjavítják a HTC Touch HDmat, és akkor megint lesz Igo. Szegénykém másra már úgysem nagyon jó. Viszont olcsóbb volt benne képernyőt cserélni, mint venni egy új navit, és még többet is tud.

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák