Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totog

    tag

    Sziasztok!

    Hétfőn megjött nekem is a "kicsike", azóta nyúzom. Mivel nem ez az első androidom, már a megszokott progikat rakom fel. A live wallpaperrel mondjuk még nincs sok tapasztalatom, nem tudom az mennyire meríti az akksit. Nálam viszont van fent ATK, de semmi automatizmus, csak akkor veszem elő, ha valamit ki akarok lőni (néha jól esik takarítani), de úgy lépek ki belőle, hogy kilövöm belőle önmagát. Ezáltal csak nem szívja az akkut, nem? :) (Hm, bár érdekes, hiába lövök ki taszkokat, utána újra elindulnak, pl. skype, mixzing, tweetdeck, stb. Akkor lehet, hogy az ATK is? Mi a módja annak, ha én márpedig be akarok zárni taszkokat, teljesen? A telepítővarázsló is a francért fut... Na jó, ez kicsit OFF.)

    A led villogtatás engem is érdekelne. Viszont ha már úgyis lecserélem a gyári sms programot a handcent-re, akkor még pluszban fel kell tenni hozzá még egyet, ami villogtat is? Azért a testreszabásnak is van határja. :)

    Amúgy tök jó a telefon, meg vagyok vele elégedve. Még eltart egy kis ideig, mire belakom. Valamint tök jó, hogy néhány dolgot a default programokkal is meg tudok csinálni, amire korábban külön appot használtam (pl. home screen), de nem pont úgy, mint régen... :( Pl. új mappánál miért csak ez a 7 kis vacak ikon van? :D Úgyhogy lehet végül mégis jönnek a plusz appok...

    Szerk.: akinek van az Arc-jához tokja, annak milyen van? Ehhez nem nagyon értek, és nem tudom, milyent érdemes.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung A71, Zigbee powered Home Assistant, Xiaomi Roborock

Új hozzászólás Aktív témák