Hirdetés

2014. december 23., kedd

Gyorskeresés

(#501) joey20 válasza Enci1983 (#499) üzenetére

joey20
(PH! félisten)

Válasz felettem. Egyébként az Arc ára is esett, apró bibi, hogy a 2x ára is csökkent. Hurrázni nincs miért.

Bazinga!

(#502) mrlujoak válasza Mattheo (#496) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

...sajna elég hálátlan az itthoni helyzet.
Régebben a Vodafone elég rugalmas volt a hálózati zár feloldását illetően, de ma már az is csak a szép múlt...

Még mindig jobban megéri mondjuk az arc-ot gyári függetlenként megvenni...

(#503) yodee_

yodee_
(senior tag)

hali mindenki!

ma postára adtam az x10em,és hét vége felé érkezik az arc-om. azzal kapcsolatban kereslek titeket, hogy milyen tokot ajánlatok a telóhoz. gyárilag ha jól tudom nem adnak hozzá.

köszi

HTC One | Lenovo Thinkpad X230 - Intel Core i5-3210M@2.50GHz ; 8GB DDR3 SO-DIMM ; A-DATA SX300 mSATA 128GB ; 500 GB Hitachi HDD

(#504) LEFTHORSE1 válasza yodee_ (#503) üzenetére

LEFTHORSE1
(őstag)

Ideiglenesen megteszi egy zokni :-D. Nekem van egy ingem, olyan érdekes bőrféle de nem bőr, én azt fogom felszabni toknak, úgy számoltam hogy 50 öltésből megúszom

Cseberből vederbe

(#505) LEFTHORSE1

LEFTHORSE1
(őstag)

Fehérben még dögösebb

[ Szerkesztve ]

Cseberből vederbe

(#506) cornfake válasza LEFTHORSE1 (#505) üzenetére

cornfake
(fanatikus tag)

uh...b*szod..:D egy dög....kell:D

I'm what's left, I'm what's right..

(#507) samfishR

samfishR
(senior tag)
LOGOUT blog

t-nél még mindig semmi :((( :

"A Sony Ericsson Arc típusú készülék forgalmazását tervezzük, előreláthatóan az elkövetkezendő hónapokban. Pontos dátumról azonban még nincs információnk. Javasoljuk, hogy kövesd figyelemmel internetes oldalunkat!"
mi tarthat ennyi ideig? az új 2magos "csoda" sincs még náluk, telenornál meg már kapható.

(#508) LEFTHORSE1 válasza yodee_ (#503) üzenetére

LEFTHORSE1
(őstag)

Tokok

Cseberből vederbe

(#509) flaki válasza samfishR (#507) üzenetére

flaki
(lelkes újonc)

Ja, bezzeg van nekik 16 féle samsung, meg 21 féle nokia telefonjuk, de az, ami érdekelne, az nincs :(

(#510) tjb007 válasza samfishR (#507) üzenetére

tjb007
(Szakértő)
LOGOUT blog

Ha az új 2magos "csoda" alatt az Optimus 2X -et érted akkor el kell, hogy keserítselek mert azt nem fogják forgalmazni.
Az Arc várhatóan a következő hónapban lesz elérhető.

[http://bit.ly/SoC-kisokos]

(#511) samfishR válasza tjb007 (#510) üzenetére

samfishR
(senior tag)
LOGOUT blog

engem nem zavar, hogy nem fogják forgalmazni, nem akartam olyat venni. csak összehasonlításképpen írtam, hogy az újabb mint az arc és már telenornál kapható, de akkor tárgytalan, ha t nem fogja árulni.

(#512) cornfake

cornfake
(fanatikus tag)

hello.
desiret cserelnek le arc-ra, szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#513) €uro válasza cornfake (#512) üzenetére

€uro
(őstag)

Egy az egyben, vagy ha mondjuk ráfizetsz százezer forintot?

"Bármely egyszerű problémát megoldhatatlanná lehet bonyolítani, ha elég értekezletet tartanak róla." (M)

(#514) cornfake válasza €uro (#513) üzenetére

cornfake
(fanatikus tag)

hello
hatigy nem ez a resze erdekel hanem a technikai de azert kosz az ajanlatot hehe

(#515) legiaap válasza cornfake (#514) üzenetére

legiaap
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Szinte ua. tudja mind a kettő. Akkor inkább már Galaxy S2.

Járt utat járatlanért el ne hagyj!

(#516) €uro válasza cornfake (#514) üzenetére

€uro
(őstag)

Szia!

Mit értesz technikai rész alatt?

Te odaadod a mobilt és a pénzt, cserében kapsz egy Arc-ot. Lehet ezt másképpen is?

"Bármely egyszerű problémát megoldhatatlanná lehet bonyolítani, ha elég értekezletet tartanak róla." (M)

(#517) cornfake válasza legiaap (#515) üzenetére

cornfake
(fanatikus tag)

igen regi SE fan vagyok csak regota nem csinaltak olyan telefont ami az aktualis elvarasaimnak megfelel,ugyhogy a Samut kihagyom koszi azert:D

(#518) cornfake válasza €uro (#516) üzenetére

cornfake
(fanatikus tag)

gyorsasag, kijelzo, fogas, tartos hasznalat,bluetotth, wifi...
olyan velemenye erdekelne aki mindkettot hasznalta mar min 1 hetig:D

kosz az otletet majd ha eldontottem akkor keresek egy ilyen szuper ajanlatot mint a tied
udv
k

(#519) €uro válasza cornfake (#518) üzenetére

€uro
(őstag)

Jah! Szóval nem az érdekel, hogy ha bemész a boltba, akkor beszámítják-e neked a telefonodat...

Elnézést! Félreértettem az 512-es kommentben megfogalmazott kérdést.

(#520) chapo

chapo
(kvázi-tag)

Nem pont ide vág, de érdemes megnézni, szerintem iszonyat szép+nagyon durva, kíváncsi leszek, mi lesz belőle:
Sony Ericsson Xperia Leon - Windows Phone 8
Mármár utópisztikus :)

[ Szerkesztve ]

(#521) legiaap válasza chapo (#520) üzenetére

legiaap
(PH! félisten)
LOGOUT blog

És akkor még a Samsung telefonokra mondják, hogy ugyanúgy néznek ki... :F

[ Szerkesztve ]

(#522) chapo válasza legiaap (#521) üzenetére

chapo
(kvázi-tag)

azért két dolgot megjegyeznék, az egyik szubjektív: Nem mindegy, hogy egy márkán belül van 3db majdnem ugyanolyan design-ú telefon, vagy 15-20 egyenszappan (ami mind egy bizonyos telefonra akar hasonlítani, és most szemét voltam :) ). Maga az xperia design mindenképpen egyedi. (meg szerintem szép is)
A szubjektív rész: sztem inkább legyen 3-4 ugyanolyan szép, mint 15-20 ugyanolyan ronda :)
Érdekes megnézni, hogy földobták a winpho-t...jól néz ki.

(#523) tjb007 válasza chapo (#522) üzenetére

tjb007
(Szakértő)
LOGOUT blog

Az gondolom te is tudod, hogy ezek csak fotosopp képek, a valóságalapjuk meg nulla.

[http://bit.ly/SoC-kisokos]

(#524) chapo válasza tjb007 (#523) üzenetére

chapo
(kvázi-tag)

sztem egyérteműen fogalmaztam, szép és kíváncsi leszek, mi lesz belőle...
tökmindegy, hogy ps, attól még szép.

(#525) yodee_

yodee_
(senior tag)

és megvan :) elkezdtem használni. jelenleg olyan gondom van hogy nem tudok markaetbe és facebookba sem bejelentkezni. mit tegyek ? azt írja hogy hiba...

HTC One | Lenovo Thinkpad X230 - Intel Core i5-3210M@2.50GHz ; 8GB DDR3 SO-DIMM ; A-DATA SX300 mSATA 128GB ; 500 GB Hitachi HDD

(#526) HardSanyeee válasza yodee_ (#525) üzenetére

HardSanyeee
(őstag)
LOGOUT blog

Valószínűleg be kell állítani a hálózati beállításokat, mobilinternet esetén legalábbis biztos, hogy be kell.

K300i ---> K750i@W800i ---> W960i ---> Xperia P

(#527) legiaap válasza yodee_ (#525) üzenetére

legiaap
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Van Gmail, vagy Googlemail fiókod?
Az is kell hozzá.

(#528) yodee_

yodee_
(senior tag)

megoldódott... a teló wap beállításokat töltött le automatán, és nem jó azzal. átírtam manuálisan internetre és sikerült. nagyon meg vagyok elégedve vele. sőt! a neten található videók és leírások hazudnak. nem csak hogy gyári bőrtok van hozzá, hanem szivargyújtós töltő, és 2 adatkábel... szerintem nagyon ott a teló

(#529) mrlujoak

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ezekre csorgasd a nyálad! :D

Jó lenne, ha nálunk is hasonló kiegészítőpaletta lenne...

(#530) hallerlaller válasza Mattheo (#473) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

Matyííí! Hogyap.csába sikerült eltörni? :)

"virus telefonban incsen.azt számítogépre tervezik nem kell félned érted." - by SuperVerda87

(#531) skul0 válasza yodee_ (#528) üzenetére

skul0
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Merre vetted azt a csodát hogy ennyi mindent kaptál hozzá? :)

(#532) yodee_ válasza skul0 (#531) üzenetére

yodee_
(senior tag)

vaterán ütöttem 95ért, de az illető egy pesti mobil üzletben vette

(#533) skul0 válasza yodee_ (#532) üzenetére

skul0
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Grat hozzá! :)

(#534) LEFTHORSE1 válasza mrlujoak (#529) üzenetére

LEFTHORSE1
(őstag)

Az egész közül engem ez fogott meg igazán [link], semmi akadáját nem látom hogy Európában is kapható legyen, csak valaki kellene importálja őket

Cseberből vederbe

(#535) LEFTHORSE1

LEFTHORSE1
(őstag)

Csak nincs fotó a törött kijelzőjű a Arc-ról... Khm

Cseberből vederbe

(#536) flaki

flaki
(lelkes újonc)

Felbukkant megint a T honlapján...

(#537) samfishR válasza flaki (#536) üzenetére

samfishR
(senior tag)
LOGOUT blog

ez már valami. hollandiában 0ft-os csomagokban dobálják az arcot 2éves hűséggel, itt még meg sem jelent :DDD

(#538) 3XV

3XV
(tag)

Csak hogy ne legyen ilyen üres ez a topic: 2.3.4 update jövő héten

A sikernek ára van, nem titka.

(#539) GTaylor válasza flaki (#536) üzenetére

GTaylor
(lelkes újonc)

Már elő is rendelhető, magasabb kezdőárra számítottam. :)

(#540) dedike válasza GTaylor (#539) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Szerintem is kedvező áron van, főleg, hogy ez az idei év legszebb telefonja! (eddig, a többit meg meglátjuk...) :K

Jó szerencsét!

(#541) GTaylor válasza dedike (#540) üzenetére

GTaylor
(lelkes újonc)

Mostmár csak Neo árára leszek kiváncsi. Boltokban kb. 30000 Ft a különbség a két telefon között, szóval remélem T-Mobile is követi majd, és rohanok venni egyet. :D

(#542) brownus válasza yodee_ (#528) üzenetére

brownus
(PH! addikt)

de nem kevés az a 512/320?? nem tudom elhinni, hogy nincsenek akadások, stb...
ilyen jól optimalizálták a SE-nál az android 2.3at a vasra!?

(#543) Prien válasza brownus (#542) üzenetére

Prien
(őstag)

Ezért kellett volna elmennünk a mobil meetingre,mert én is hitetlen vagyok. :) De elolvastam sok hozzászólást, akik megnyomogatták és a gyorsaságát senki nem vonta kétségbe. Nagyon tetszik az Arc, főleg ezüstben. Huhh... :R

A pénz nem boldogít, de határozottan jobb lesz tőle a közérzetem...

(#544) yodee_ válasza brownus (#542) üzenetére

yodee_
(senior tag)

semmi problémám nincs vele.

(#546) Taybor

Taybor
(kvázi-tag)

Sziasztok

Egy ilyen készülék beszerzésén gondolkozom, de lenne két kérdésem. Az egyik a gpsre vonatkozik. Milyen szoftvert ajánlanátok navigációhoz? Igo ról hallottam. Ez milyen árban van? Létezik tört verzió is? És alapból milyen a telefon gps-e, gyorsaságról és a pontosságról nem sokat olvastam neten...

A másik hogy kártyafüggetlenül több helyen láttam olcsóbban (gsm-line, vip-phone) itt a garancia nem gyári hanem csak bolti. Mennyire megbízhatóak ezek az üzletek? Érdemes itt venni?

(#547) mrlujoak válasza Taybor (#546) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az eddigi visszajelzések alapján a GPS-e kiváló, gyorsan talál jelet, és stabilan is tartja.

A szoftver kiválasztása már nehéz dió - a warez egyébként is tilos - viszont számos android alatt remekelő progi van. :)

A bolti garis készülékektől sem kell félni, a felsoroltak közül egyik sem rendelkezik elrettentően rossz hírnévvel, bár én a GSM Line-t nem preferálom... (ÁSZF-je miatt)

(#548) yodee_

yodee_
(senior tag)

Szeva!

Így pár hét használat után rájöttem, hogy az akkum azért nem bírja sokáig mert állandó jelleggel valami bennt marad a memóiában és csak zabál a hátérben. Mivel tudom ezt kiküszöbölni?

Köszi

(#549) --Rawlings--

--Rawlings--
(tag)

Sziasztok!

Sajnos, az APPLE hasznalhatatlanul lassuva tette DIREKT az iPhone 3G-met, gondoltam itt az ideje valtani. Igazabol a hangsuly azon van, hogy mindegy milyen telo, csak ne legyen NOKIA, SYMBIAN, illetve barmi mas aminek koze van az itunes-hoz, persze LG-se legyen mert eddig mindet foldhoz basztam ket napon belul. Szoval a dolgok jelen allasa szerint, egy ARC-t szeretnek. A kerdesem az lenne, h mi a legegyszerubb -minden DOS-s vagy tudomisen milyen ganyolasos modszert leszamitva- modja annak, h normal android legyen a telon, mert gondolom ez a sonys szutyok is hamar felkurna!

Elore is koszonom a segitseget!

Udv.

(#550) mrlujoak válasza --Rawlings-- (#549) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

...mivel az új Sony Ericssonok nyitott Bootloader-rel kerülnek piacra (arc, neo, PLAY, pro, mini, mini pro...) így olyan módosított verziót teszel a telefonra, amit szeretnél. Mindezt totál legálisan :)

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.