Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    Hehe, én nem "gamer" ambiciókkal vettem ezt, de amikor a Dead Space 2 medium/high beállításokkal tökéletesen futott, gondoltam megnézem combosabb darabokkal is...és hát rendesen meglepődtem amikor a Bad Company 2 multi: level of detail:med, többi low, AA:2x, AF:1x mellett teljesen játszható sebbeséget produkált. Igaz hogy 1366x768 felbontáson, de azóta néztem az asztali 1600*900-ban is, ott is teljesen játszható. Fallout: NW, Cod-ok, Tropico3 meg abszolút kompromisszum-mentesen elszaladgál. De beszéljenek helyettem egyik fórumtársunk tesztje (igaz itt i5-480m a cpu, de úgy gondolom a szűk keresztmettszet itt is a vga, ami viszont ua.)
    Szóval ez a gémer/nemgémer kategorizálás erősen képlékeny. És ugye itt van még, hogy a legtöbb új játék már az aktuális konzol-generáció teljesítményéhez van belőve, ami generáció úgy néz ki néhány évig marad, így biza' ezek a belépő-szintű játékos laptopok remélhetőleg elciceregnek egy darabig az új darabokkal is (kivételt képeznek az ilyen crysis 2-féle átbaxós patchek :( ).
    Ja és mondom ezt úgy, hogy az asztali gépemben 5970 volt. (csak tudnám, hogy minek :U :B )

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák