Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz FishAir #2706 üzenetére

    "Kb. egy hete mondtam azt hiszem Maci neked a WeFi-t? Na az nekem nem megy. Feltelepül, de az indító képernyővel kifagy. A hivatalos fórumon olvastam, hogy más E52 tulajok is ezzel a problémával küzdenek."

    Nem tudom, hogy Te mondtad-e, de mondta Rokker úr is és végülis tegnap én is leszedtem a leg újabbat (mondván, hogy az biztos jó). Telepítésnél viszont kiírta, hogy nem kompatibilis a készülékkel, így nem mertem folytatni a telepítést! Viszont Rokker úr feldobta alternatívaként a HandyWi-t. Az ovi store-ból ingyen le lehet tölteni, csak meg kell adnod a telefonszámodat és pár óra alatt jön meg a letöltős link (legalábbis nekem bő 2 órára rá jött meg, mikor már azt hittem b*szhatom). Fel is települt gond nélkül, működik minden, csak még nem tudom mire jó... :DDD (Mármint hogy miért jobb, mint a saját wlan managér... :)) )
    Szóval ezt tudom ajánlani, mert ez működik :K
    A sport trackert hol találtad?
    Van egy láma kérdésem is:
    Eddig csak a Nimbuzz-t és az előbb emlegetett HandyWi-t telepítettem a telefonomra és máris csak alig több, mint 10 mega szabad hely van rajta. Úgy tudom, hogy tisztán 70 mega a felhasználói memória (azaz a symbian nem ebből használ). Szóval kicsít gyanúsan kevés a hely, pedig a privát file-okat (zene, képek stb) a kártyán tárolom. Azon agyaltam, hogy lehet, hogy az ímélezés eszik ennyit?? Lehetséges? Ha igen, akkor hogy lehet átállítani, hogy a kártyát használja?

    If you don't know where you are going, any road will take you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák