Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dariusz

    csendes tag

    Sziasztok! A segítségeteket kérném!

    Tudom h korábban ki volt vesézve a nokia messaging téma(elolvastam, csak ezek szerint nehéz a felfogásom), de mégis ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Szóval nekem van pannonnál netcsomagom igy csak 1 forint/hó a NM, hát gondoltam megrendelem milyen fasza lesz h azonnal esnek be a mailek a telora.

    Hozzá kell tenni eddig simán volt beállítva a gmailem, óránkénti szinkronnal, tökéletesen működött, de persze mindig variálnom kell....

    Megrendeltem a szolgáltatást, töröltem az eddig meglévő fiókot, és gyakorlatilag uazt raktam fel, csak NM-gel. És a tapasztalatom az h semmi kül nincs, mivel ha pushra rakom, akkor állandoan kapcsolódva van a nethez, ennek nemtom mi értelme viszont zavar, ha meg berakom h óránként szinkronizáljon (ennél sűrűbben minek), akkor meg már uott vagyok, mint eddig. Azzal a különbséggel h ez a szar az egy hónapnál régebbi leveleimet nem mutatja....

    Szóval örülnék h ha valaki felhomályosítana, hogy most akkor mi a franc értelme van ennek az egész szolgáltatásnak??? van én vagyok hülye, és valamit rosszul csináltam? :F
    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák