Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz akos3 #4064 üzenetére

    Nem is szépítettem a dolgot, és a selejtet kifogókkal tökéletesen egyet is tudok érteni. Egyszerűen érthetetlen előttem,hogy egy - úgy tűnik,- nagy szórással forgalmazott készülékhez ennyire rossz szervízháttér társul... Nem véletlen emlegetem,hogy az E51-em csüt.délután bevonta a szervizelde (témobilos),kedden délelőtt már hívtak, hogy fáradjak be, kicserélték a készüléket és megérkezett... Én azt sem értem, hogy az E52 megjelenésével egyidejűleg gyakorlatilag az E51 - ami azért csak sikertörténetnek könyvelhető el - futottak még kategóriává,helyesebben a kifutott modellek kategóriába került... Ezek a fogyasztói társadalom fonákságai és rejtelmei... Nekem eddig - kop-kop -bejött a készülék,de ez nem jelenti azt,hogy nem vagyok szociálisan érzékeny azok irányába,akiknek nem. Én hülye vagyok a szoftverekhez,de próbálom megérteni a felhasználásuk logikáját. Ezért van az,hogy talán valamivel jobban tudom kezelni,mint a hasonló műszaki képzett(len)ségű átlag júzer. Amellett az első, önvédelmi fegyvernek is használható Ericson GH 198 (??) után - óta - megrögzött Nokia telefon használó vagyok. Összegezésként tehát,nem először,feltehetném magamnak a kérdést: csak egy stabilabb E szériás kéne ... de melyik? E66? Tetszik, jó telefon, okos telefon, de 1.nem akarok minden este tölteni.2. Úgy tűnik, ha jól működik,azE52 gyorsabb is és többet is tud valamivel. S mivel nekem ez bejött... én nem szívesen válnék meg tőle. S ha nekem bejött,másnak is bejöhet ... ennyi.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák