Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz crwn #18703 üzenetére

    A Handy Taskmannal egyrészt be tudod zárni a futó progikat; másrészt van egy quick start lehetőség, én ide a klf. beállítással kapcsolatos gyorseléréseket raktam.
    A Smart settings (startmenü) világbajnok alkalmazás. Indítását érdemes a bal választógombhoz rendelni. Egyrészt kedvenceket, másrészt kedvenc kontaktokat tehetsz bele. Az benne a zseniális, hogy hatos függőleges oszlopban pakolgatja egymás mellé az alkalmazásokat. Ebben az a jó, hogy vertikálisan is, de horizontálisan is tudsz benne a navi gombbal lépkedni. Az első 12 alkamazást 1-0 billentyű megnyomással, ill. csillag vagy kettőskereszt megnyomásával egyből indíthatod - előtte persze a menüjét fel kell ugrasztani.
    Pont a készenléti ikonsor aljáig ér, tehát 5 + 6 (12, ha fejből tudod a helyértékeket) alkalmazást tudsz elérni. (Azért írtam 5-öt, mert a hatodik ikon értelemszerűen a módváltó)
    Ja, és a billentyűzárhoz is tudsz más gombot rendelni - mellesleg csak a feloldáshoz érdemes.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák