Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz barrasz #1671 üzenetére

    Szia, ha minden igaz, nekem a 2.72. volt fent, szintén szignózva. Nekem működött is,de egyrészt nem láttam szükségét egy hard reset után az újboli feltelepítésének, másrészt kicsit gyanús volt, hogy nem okoz-e valamiféle működési destabilitást. Az ACM nagyon okos program, de annyi variációs lehetősége van, hogy ki sem tudnám használni. Nincsenek olyan elfoglaltságaim, ismerettségeim,hogy csak ez ne hívjon, csak az ne hívjon, ha ismeretlen,ha ismerős, ha szél fúj, ha eső esik, ha... Egyszerűen felpakoltam helyette a handy black list - ha jól emlékszem, 3.0 változatát, ami magyar nyelvű és kirak egy ikont, ha valakit letiltottál. Hátha esetleg valakire megharagszom... Az AVC-ben nagyon jó,hogy többféle lehetőség van: foglaltságjelzés, válasz esemesben, esetleg hangüzenettel, ha personal non grata hív. A handy black list egyszerűen foglaltságot jelez, ha fekete listára tett személyhív; viszont vezet egy naplót, kit é mikor nem fogadtál. Az advancedben ez a naplóvezetés ismereteim szerint nincs.Mivel nekem úgy tünt, bugos az alkalmazása, könnyen lehet, hogy az E52 nem szereti ezt a progit. Javaslom helyette a handy black listet.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák