Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c_sz

    csendes tag

    udv. en imadom ezt a telefont. mondjuk vannak vicces dolgai. amit nem igazan kedvelek, nemtom nektek csinalja e: ha zenet hallgatok es mondjuk pausera teszem a zenet, tehat nem lepek ki a lejatszobol es hivnak, beszelek, majd leteszem a telefont akkor a szuneteltetett zene azonnal elindul. pedig nem inditottam(: vicces. meg idegesito ha olyan helyen vagy.
    na a masik: nem hasznalom a t-email fiokot, be van allitva egy yahoo-s azt nezegetem. es elvileg egy t-email fiok lenne a telefonban. na nekem elkezd mindig sokszorozodni. ki kell oket torolgetnem mert van h 10 is osszegyulik. ez miert van, nemtom. otlet?

    na es meg az erdekel, hogy pl olyan 500 km-nél távolabb levo varost miert nem talal a terkep? mondjuk romat. vagy azt irja h nem talal, vagy megtalalja, de csak a nagy feherseget mutatja a kijelzo. boviteni kene a terkepeket?
    meg vannak meg aprosagok, de egyaltalan nemidegesitoek, mert szuper kis masina ez.

    sorry ha olyasmiket irtam amit mar kibeszeltetek v balgasagot kerdezek, nem vagyok itt aktiv olvaso.

Új hozzászólás Aktív témák