Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forestia

    tag

    Ha nehezen is, de sikerült felszenvednem a kijelzővédő fóliát. :C
    Az a sok pici szösz...
    ..pont akkor került a "képbe" néhány, mikor felcuppant volna a pajzs.(buborékot okztak). És itt kezdődött a játék......az idegeimmel. :)
    A kis bizbaszok nem adták magukat könnyen. A mosás vízzel-szárítás-reinstall metódust párszor lefutottam. Nem jött össze, mindig került oda valami. Megpróbáltam vizesen is felrakni, de ezt a technikát nem erőltettem többször.
    A teljesen valósághű 3D-s játékban ellenfél volt még az elektrosztatikusság, helyzetbe állítás+kézremegés, illetve a védőfóliát csak külső segítséggel (ragasztószalag(tixo/cellux)) lehet leszedni, ami taknyot hagy.
    Végül csak úgy, simán felment. Tökéletesen, szimmetrikusan. (ilyet használok egyébként:[link])
    Btw eléggé strapabíró,mínőségi cuccnak tűnik. Többszöri "áztatás" után is ugyanúgy tapad, nem akar lejönni, és olyan mintha ott se lenne.

    Olyat tapasztalt már valaki, hogy a kihangosított beszélgetéskor a másik fél akadozva hall, de amint visszanyomom a normál felállásba, megszűnik a probléma? Többen jelezték, hogy nem értik mit zagyválok, olyan mintha nem lenne térerő.(ez lenne a hangszóró-bug?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák