Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    Szerintem ennek a topicnak nem mélyvíz kell, hanem pancsoló, ahol egyesek a hátsó felüket áztathatják, egymás sárga műanyagvödrébe öntögethetik a vizet, és közben azt mantrázhatják, hogy "A Moto G1-ről nem érdemes Moto G2-re váltani... A Moto G1-ről nem érdemes Moto G2-re váltani".

    Mi többiek pedig mondjuk ki, hogy oké, ez igaz, de lépjünk is tovább:

    Annak ugyanis, akinek nincs Moto G1-e, annak igenis van miért elgondolkodnia a Moto G2-n, ahogy én is megtettem, és ugyanazért a pénzért bizony a G2-re voksoltam. Álljon itt röviden, hogy miért:

    Nekem az LTE nem kell, innentől számomra nem volt több érv a G1 mellett. Az 5 collt klassz dolognak tartom, a sztereó hangszóró jobb, mint egy darab hátrafelé sugárzó zajkeltő, még ha a hangminősége amúgy kb. ugyanolyan is, de van némi térhatása (autóversenyes játékok megvannak?), és nem kell arcra fordítani a készüléket ahhoz, hogy ezt hallani is lehessen.

    És akkor ott vannak a lényeges dolgok: a (tényleg) jobb kamera, a MicroSD-bővíthetőség és persze a dupla SIM (ami hiába mondja itt valaki, egyáltalán nem hülyeség. Amíg beszélek, a másik kártyán befutó hívás tényleg hangpostára megy, de én még nem sok embert láttam egyszerre két telefonon beszélni, tehát aki ezt hátrányként hozza fel, az szerintem csak kifogásokat keres).

    Ezenkívül az MG2 pont egy évvel frissebb modell, tehát az erkölcsi és műszaki amortizációja is ennyivel kedvezőbb, ami bizonyára a viszonteladási árán is meglátszik majd egy pár hónap múlva.

    Oké, vannak, akik meggyőzték magukat, hogy a Moto G2 túl nagy és túl vastag. Ők vegyék nyugodtan az MG1-et, de ne próbálják már mindenkinek lenyomni a torkán, hogy 1 cm magasság- és 1,4 mm vastagságkülönbség annyit számít.

    Na, kimorogtam magam, ígérem, hogy ezentúl csak szakmai kérdésekhez szólok hozzá, és csak az MG2-vel kapcsolatban :D

    [ Szerkesztve ]

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák