Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz MTbc #510 üzenetére

    Nekem a "BbcRS 2.0.1 (SHOLS_U2_01.15.0) (rooted) from The Solutor (QWERTY + busybox installed in /system/xbin)" van fenn (ebben a topikban keresd meg).

    A felrakásához kell az ADBRecovery, amit ebből a topikból tudsz leszedni. A felrakása annyi, hogy az in_sd_root könyvtár tartalmát odarakod a memóriakártya gyökerébe - ahogy a neve is sugallja.

    Ezek után ha flashelgetni akarsz, akkor recovery módban kell bebootolni a telefont (kamera gombot lenyomva kapcsold be), hangerő fel, kamera, ekkor bejön a menü, és itt válaszd ki a frissítést. A nevével ellentétben ez aktiválni fogja az ADB-t USB-n keresztül, így a gépeddel rá tudsz csatlakozni.

    Van egy durva bug a nandroid scriptben, ami miatt nem mindegy, hogy hova rakod a letöltött frissítést. Én úgy jöttem rá (és ezt ajánlom, mivel lemerült a telefonom és nem tudom pontosan megnézni), hogy adb shell parancssal lépj be a telefonodra, és készíts egy nandroid backupot először. A tabulátorral működik az automatikus kiegészítés, úgyhogy nem kell mindig pontosan beírni a nandroid szkript nevét, elég annyi, hogy nan és TAB.

    Szóval a parancs:
    # nandroid-mobile.sh -b

    Ez csinál egy backupot az SD kártyán a nandroid/VALAMI könyvtárba. A VALAMI console-lal kezdődik, de nem tudom a végét. Szóval ebbe a könyvtárba rakd ki a letöltött solutor-féle backupot, és a nandroiddal flasheltesd fel.

    # nandroid-mobile.sh -r

    Megéri egyébként, mert a böngésző is meg van javítva ebben a buildben, meg gyorsabb is valamicskét. Volt még valami különbség, de már nem emlékszem.

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák