Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz mikk2000 #14193 üzenetére

    Na sorban.
    1. ha én azt írom a journeyra hogy hulladék mert akkora gépigénye van mint a komplett direwolf modpacknak akkor az nem igaz, ha te azt írod hogy a zans helyből szar mert liteloader kell neki(aminek gépigénye nem igazán érzékelhető) no comment..
    2. persze hogy akarok fejlődni. nem emlékszem milyen épitő jellegű kritikádra nem válaszoltam, ha így történt bocsi, lehet úgy érzékeltem elég ha elolvasom, nem kell odaírnom hogy igen igazad van.
    Nem vagyok profi videós, sőt nem is akarok az lenni, sem időm, sem türelmem nincs hozzá.
    Kedvtelésből csinálom(meg még pár dolog, aki követ tudja mi az, aki nem azt meg úgy sem érdekli).
    A kereteimen belül csinálgatok vidiket, súlyos hibák nincsenek benne, kb. annyi amit bárki ejthet ha belefog.
    Az optifine-on miért is kellene anyázni? Egy megjegyzésed rémlik az openGL beállításokkal kapcsolatban.
    Ezek a hivatalosan is ajánlott beállítások az optifine-hoz a legnagyobb fps elérésre.
    Nem lehet minden gépet lefedni egy beállítással, javasolni lehet csak.
    Úgy látom te leszel itt a megmondós okostojás gyerek. Semmi gond ilyen is kell, biztos fogunk szeretni.
    :)
    Peace!

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák