Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • catroot

    veterán

    válasz Zolexx #3028 üzenetére

    Én is Androidról fogok váltani (de volt előtte Symbian, Winmo). Jó pár program nincs és egy darabig szerintem nem is lesz WP7-re, ami most a droidnál van. Viszont ezen személy szerint nem akadok fent, mert vagy gyárilag benne van a WP7-ben, vagy annyira nem hiányzik. Igazság szerint, amit én elvárok a WP7-től, az az, hogy ne kelljen figyelnem állandóan, hogy ki és mikor tákol össze valamilyen rom-ot, amin normálisan megy a készülék. Megveszem aztán használom. Nem volt gondom a droidos telónál, hogy mókolni kell, de azért na....

    Ami WP7-nél fájó pont az a navigáció (viszont ha idővel pótolják, akkor megleszek nélküle, mert nem olyan rohadt fontos, csak jól tud jönni. Kocsiba meg van PNA-s navi, szóval nem ezen múlik), másik dolog talán még az egyéni csengőhang. Ez is Mangoval változik, illetve orvosolható most is valamilyen úton-módon.

    Na meg nagy potenciált látok a rendszerben, míg az Androidnál azt veszem észre, hogy kicsit megy el a Symbian irányába, hogy egyre több eszközön jelen legyen, csak ennek ugye ára van... De ebbe nem akarok belemenni.

    "I live in the weak and the wounded, Doc."

  • Martynis

    tag

    válasz Zolexx #3028 üzenetére

    Gondoltam kipróbálásra előtte. Szolgáltatóknál is megtörtnhet olyan, hogy kirakják?
    Ősszel lesz valami frissítés rá? Lehet meg várom azt.. addig az árak is változhatnak :))

    C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

Új hozzászólás Aktív témák