Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    válasz #85552128 #790 üzenetére

    "Az induló árak alatt a "húzzuk le az első pár vásárlót mer' ez most új" árszabást érted ?"

    Ha már itt tartunk ( és ez nem neked szól csak ha már felhoztad a témát ), a Titan X tulajokat nem szúrta szíven, hogy a pár héttel rá kihozott kis öcsi ( 980TI ), egy kis OC-val hozza ugyan azt a teljesítményszintet sok játékban ? Ahogy nézegetem a Fury teszteket különböző oldalakon, egyszer csak szemet szúrt ez a dolog . :U Azé az fasza, hogy itt nálunk a "négy kilós" indulóáron, nem 2db-ot adtak el a TX-ből, most meg akciósan a Fury miatt, már 220-ért is lehet 980TI-t venni ! Ez aztán az értékállóság, nem ? ;) :D És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy aki TX-et vett, az nem "csak" játékra vette, mert lehet hogy van olyan is, de hogy az 10-ből max. 1, az biztos ! Azt meg már meg sem említem, hogy milyen nagy ívben tesz az NV az előző generációra ! Nem csak a külföldieken, de a magyar fórumokon is megy az anyázás a 780, meg 780TI tulajoktól, mert milyen már az, hogy egy 960-as gyorsabb egy új játékban, mint egy 780-as ! Ok, hogy nem egy "évjárat", no de nem is egy kategória . Ne mondja nekem senki, hogy ez nem "mesterséges" . :N Mint ha az NV csak 5 féle kártyát gyártana. 960; 970; 980; 980TI; TitanX . Lehet hogy az AMD nincs per/pill a helyzet magaslatán "drájverileg", és az NV jobbat csinál , de ez a 700-as tulajokat nem vigasztalja , mert az a "jobb" csak az előbb említett 5 félére vonatkozik . :U Fogadni merek, ha kijön a Pascal, ugyan ez lesz . El lesz felejtve a 900-as sorozat :U

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák