Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucsupeti

    senior tag

    Na! Én is egy L9 birtokosa lettem. Samsung Galaxy S-ről váltottam L9-re (picit kényszerből, mert vállalati telefon és kötöttek voltak a lehetőségek) A Galaxy S2, az S3 mini és az L9 között kellett döntenem. Az L9-et választottam. Picit sajnálom, mert Samsung mániás vagyok és a márkahűség miatt "fáj" egy picit a dolog.
    Viszont a lényeg az hogy két nap használat után nekem az L9 kellemes meglepetés a Galaxy S után. Annak idején még a legjobb készülék volt a Galaxy amikor hozzájutottam. Viszont az L9 sokkal gördülékenyebb, simább. Nagyon rendben van szerintem. A műanyag ház sem gáz és nem érződik semmi olyan hogy silány anyagból lenne. Kellemes tapintású a hátlapja is.
    A kijelző nagyon szép, jó fényerejű és az érzékenysége is rendben van.
    Az aksit eddig egyszer töltöttem, 6 órán keresztül kikapcsolt állapotban. Reggel 9-kor vettem le a töltőről és ma egész nap használtam. Telefonáltam is sokat, BT kihangosítón keresztül. Navigáció is ment egy keveset, WIFI és 3G folyamatosan bekapcsolva és jöttek/mentek a céges levelek. Webeztem is egy keveset, rátelepítettem mindent amit eddig megvásároltam a marketba és amit megszoktam. Adatletöltésem a mai napon eddig 112 Megabájt volt. Hallgattam rádiót (TuneIn) és zenét (doubleTwist) is. Kipróbáltam a YouTube-ot és fényképeztem meg videóztam is vele.
    Most lassan 13 órája az első töltése és aktív használat után 31%-on áll a töltöttség.

    Egyszóval nekem eddig minden oké, rendben teszi a dolgát a készülék. A Galaxy S-hez képest gördülékenyebben, frissebben ketyeg a masina.

    "Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

Új hozzászólás Aktív témák