Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dlaj

    őstag

    válasz G4bi89 #50 üzenetére

    Sajnos vaksötétben sokszor mellényomok.
    És egyszerűen idegesítő, hogy nem látom, hogy hova kell böknöm.

  • Rémusz bácsi

    tag

    válasz G4bi89 #50 üzenetére

    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném. Arról lenne szó, hogy mindenféleképp Lenovo telefont szeretnék venni (más márka nem jöhet szóba) és jelen pillanatban 2 készülék maradt fent, amiből választani szeretnék. Nagyjából egy árfekvésben vannak, és ahogy elnéztem, képességre is hasonlók, de azért összességében mégis melyiket ajánlanátok jobban? Az egyik a Vibe S1, a másik a Zuk Z1. Ugye több dolgot írtak, hogy a Zuk Z1 rendszerének eleinte rengeteg hibája volt, de gondolom már frissítésekkel azokat rég megoldották, vagy hogy a Vibe S1 ára nagyon magas a képességéhez mérten, de már lent van és nagyjából egy árfekvésben vannak, szóval inkább csak egyszerűen megkérdezném úgy, ahogy van, hogy ti melyiket ajánlanátok jobban a 2 közül? Várom kiváncsian válaszotok, de légyszi tényleg ebből a 2-ből javasoljatok, ne keverjünk bele teljesen más telókat, merthogy azok "milyen királyok". Talán még egy kis támasznak, hogy nem sokat kóválygok a telefonon, szinte csak telefonálok meg SMS-t írok néha, de most leginkább a VR szemüveg miatt kéne, arra gondoltam, hogy kifejezetten VR-s játékokkal játszanék rajta, arra keresek erősebb telefont, és a Lenovoból nekem ez a 2 maradt most fent ár/érték arányban. Válaszotokat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák